Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Božena jedno dítě zabila, má dvě další: Nabíječe teď shání na seznamce! MÁME DŮKAZ

+ Další fotografie
ZRŮDNÁ MATKA
V Teplicích je z hrůzného činu obžalovaná třicetiletá Božena S., která své třetí dítě porodila do vany a hned vzápětí chlapečka zabalila do pytle na odpadky a vyhodila jej do kontejneru na sklo. Žena, která má už dvě větší děti, se také objevila na internetové seznamce, kde podle svých slov hledá parťáka. Za odporný čin jí hrozí až doživotí.

Žena podle obžaloby loni v dubnu v Teplicích zavraždila své čerstvě narozené dítě. Božena S. měla miminko porodit do vany a následně jej dát do pytle a vyhodit do odpadkového koše na sklo. Před soudem se bránila tím, že si myslela, že by její přítel další dítě již nepřijal.

„Neumím si její chování vysvětlit. Dítě bych přijal, kdyby řekla, že je znovu těhotná,“ sdělil u soudu partner Boženy S. Žena se také snažila tvrdit, že o těhotenství neměla ani tušení. S partnerem už vychovávají dvě děti.

Třicetileté žene nyní hrozí až doživotí. „Klekla jsem si do vany v koupelně a najednou ze mě vypadlo dítě. Z pračky jsem vzala povlak s kytičkami a zabalila jsem ho do povlaku. Pak jsem se rychle oblékla a vyběhla ven i s miminkem. Šla jsme směrem ke školce. Zabalila jsem mimino do pytle, udělala dva uzle a hodila do popelnice. Šla jsem se domů umýt, šla jsem k dětem do pokojíčku a brečela jsem,“ uvedla podle Teplického deníku Božena S. u soudu.

Žena se také nabízí na jedné z mnoha internetových seznamek. „Maminka dvou dětí hledá parťáka do pohody. Jsem baculka,“ píše na svém profilu. Lidé na sociálních sítích hrůzný čin okamžitě odsoudili a nejsou schopni pochopit, jak může být něčeho takového matka vůbec schopna.

Mohlo by vás zajímat

Další články