Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Bože, to je trubka: Po roce lhaní o sexu s trenérem přiznala Mašlíková sex s trenérem a zastavil se čas!

Mašle šokovala i ostřílené bulvaristy, její vztah s Andrém absolutně
nikdo nečekal, hyeny vstřebávají šok!
Zdroj: archiv, profimedia.cz, facebook
+ Další 3 fotografie
Hana Mašlíková nikdy nebyla velká myslitelka a novinářům je pro svou naivitu dlouhodobě pro srandu, ale je to hodná holka, která se narodila v klubovně Rychlých šípů, a proto ji média tak nějak berou, protože není levá. Oznamovat, že jí brousí její fitkoguru, ale fakt nemusela.

Modelka, která se nedávno právem dočkala vysněného postu moderátorky Snídaně s Novou, konečně přiznala, že s ní její André každé ráno snídá jako se svou starou.

Kulturistka Mašle (32) po roce plném lží vybalila, že chodí se svým kamarádem, spolubydlícím, společníkem v podnikání, trenérem a ochráncem, profizápasníkem Andrém Reindersem, což je tuzemská modla fitness, profesionální mistr Evropy v MMA a mistr světa v thajském boxu asociace WPKA, ale hlavně sice zatím chudý, ale slušný člověk, který musel deset let čekat, až Mašli dojde, že ji každá kopačka ojede a hodí na metro, prostě proto, že na Hance byla touha po zlatě moc vidět, a navíc, pro její neurózy je s ní velmi složité soužití. No tak dobře, popravdě s ní nikdo jiný než psychicky mimořádně odolný André či nafukovací panák nebo sekačka na trávu prostě žít nemůže, protože by ho kleplo, kdežto André nařídí, když má Hanka „krámy“, své milé tisíc sklapovaček a je od ní pokoj.

André navíc Hanu živí, respektive vzal ji do podnikání, ale kvůli neustálému čekání, zda se nevrátí chodící volná miliarda a stoper nároďáku Michal Kadlec, musel vydržet, než tedy Hanka uznala, že v souboji biologických hodin a čekání na jackpot prostě někdy vyhrají hodiny.

Hance každopádně gratulujeme k novému klukovi, hihi, a těšíme se na další mediální sehrávky, při kterých si Hanka bulvár vodí a ten tak může jen čekat, co spadne z panského stolu za informaci, aby ji mohl napsat.

Související články

Další články