Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Bože můj… Jiřinu Bohdalovou hluboce zasáhla zpráva o úmrtí kamaráda Václava Postráneckého (†75)

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 37 fotografií
Herecká legenda Václav Postránecký (†75) podlehl vleklému boji s rakovinou. Působil v několika pražských divadlech a objevil se také na televizních obrazovkách v několika populárních seriálech a filmech. Mnoho jeho kolegů na něj vzpomíná s velkým respektem a uznáním. Redakci eXtra.cz poskytla několik slov Jiřina Bohdalová (88) - kamarádka a kolegyně Postráneckého, kterou zpráva o jeho úmrtí velmi zarmoutila.

Jiřinu Bohdalovou a Václava Postráneckého pojilo velké a dlouholeté přátelství. Setkávali se často před kamerou a legendární herečka má mnoho krásných vzpomínek, kdy si s Postráneckým lidově řečeno notovala. Není se tak čemu divit, že smutná zpráva o jeho úmrtí ji velmi zaskočila.

„Bože můj… To je tak hrozné. Budu na něj vzpomínat jako na velkého kamaráda, hodně jsme spolu hráli v mnoha komediích. Byl to vynikající herec, bezvadný srandista a vynikající člověk. Víc nemohu teď říct, jsem z toho v šoku,“ řekla eXtra.cz Jiřina Bohdalová, která na Postráneckého bude vzpomínat vždy jen v tom nejlepším.

Václav Postránecký vydal poprvé prohlášení o své nemoci v červnu minulého roku, kdy se šířily spekulace o tom, že bojuje s rakovinou. Jeho věčně pozitivní mysl mu ani na okamžik nedovolila pomyslet na to nejhorší a bojoval i přes to, že mu sil ubývalo. Odešel jeden z velmi nadaných a skvělých českých herců.

Související články

Další články