Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bože, co to má jako být? "Jmenuju se Tomík, hlavu mám jak knedlík!" Pražské crew z Jižáku mají evidentně v Plzni brutální konkurenci, podívejte!

Zdroj: youtube.com

Konečně jsou tady! Borci, na které jsme tak dlouho čekali!

Od té doby, co se rozpadli Chaozz, Indy a Wich utichli na dobu neurčitou, Rytmus začal točit featy s kdekým, z Vladimira 518 se stal fízl a do popředí scény se začal drát Ben Cristovao, to s českým hip-hopem nevypadalo vůbec dobře.

Skalní fellas už pomalu nedoufali, že se kdy najdou borci, kteří by zašedlou scénu postavili na nohy!

Džieeea!!! Vstali z popela jako fénixové, narodili se v Plzni a přinášejí s sebou novou éru! Borci na druhou přivítali rok 2014 opravdu velkolepě!

"Ahoj, jmenuju se Tomík, hlavu mám jak knedlík, neřešíme haters, neřešíme sebe, řešíme tebe, nejseš nám u prdele!" Tak tohle jsou první slova kultovní písně, která nás s sebou strhla jako lavina!

"Nemám rád negry, ani análek, píchám tvoje ségry, mám velkej banánek," pokračuje rapper s velkým R. a sundává si kapuci, abychom mu pohlédli přímo do tváře!

"Šel kolem negr, hodili jsme na něj kedr." Za tenhle verš by zasloužil umělec téměř Ortenovu cenu!

"Máme rádi kebab, taky pěkný holky, co se nám nebojí ukázat lasturky!" Nedýcháme. Vždycky jsme totiž měli slabost pro básníky...

V textech borců z Nové éry se to hemží tropy i figurami, hrají si s jambem, daktylem i trochejem, tolik metafor v jediném textu? Jak to, že jsme se o nich dozvěděli teprve nedávno? Kde je jejich cena kritiků Apollo? Nebo nominace na žánrovou cenu Anděl?!

Jsme konsternováni.

Vrchol však teprve přichází...

"Jste mi všichni úplně u prdele jako Jů a Hele!"

"Z těchhle sraček je mi... ZLE... kvičím tu jak podsvinče!"

Doufáme, že o umělcích z Plzně ještě uslyšíme. Jejich um se totiž hvězd dotýká a český hip-hop má díky nim šanci na záchranu!

Děkujeme, že jste, a přejeme hodně štěstí! STAY TUNED!!!

S láskou, V.

Související články

Další články