Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Boxera Slezáka (†73) zabila zlotřilá pražská kavárna, tvrdí fanoušci Miloše Zemana

+ Dalších 14 fotografií
Velký fanoušek prezidenta Miloše Zemana (73) Karel Slezák (†73) ve středu zemřel. Srdce novináře a boxera, který svými ocelovými pěstmi hájil opilého kolegu Milana Rokytku, dobilo. Zemanovci nyní na Facebooku šíří názor, že Slezáka uštvala a zabila tzv. pražská kavárna.

Zemřel Karel Slezák (†73), novinář z volebního štábu Miloše Zemana (73). Srdce člověka, jenž bránil svého společensky unaveného kolegu Milana Rokytku, dobilo naposledy. O jeho úmrtí jako první informoval Blesk.cz.

Slezák se u veřejnosti zapsal jako boxující fanoušek pana prezidenta. V bitce s kameramanem webu idnes.cz si Slezák počínal jako zkušený boxer. Pěstní souboj se odehrál v Top Hotelu, kde štáb Miloše Zemana slavil velké vítězství.

Lidé fandící Zemanovi nyní začali šířit názor, že Slezáka uštvala tzv. pražská kavárna. „Pražská kavárna zabila Karla Slezáka. Otrávila pana Rokytku. Kdo bude další pane Soroši?“ píše pan inženýr Šmaksa do facebookové skupiny podporující Miloše Zemana. „Novinářská lůza zalezla do kaváren… a kula pikle. Najde se jiný, který jim to konečně zarazí?“ dává najevo svůj názor Roman Otisk. „Novináři mají další smrt na svém triku,“ vyjadřuje svůj radikální postoj Iva Hartigová.

A jaký názor na úmrtí Karla Slezáka máte vy? Pište názory do diskuze pod článkem.

Související články

Další články