Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Boxer Mike Tyson vykouřil žábu a jeho EGO ZEMŘELO

Boxer Mike Tyson vykouřil žábu a jeho EGO ZEMŘELO
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 19 fotografií
zelený ranč
Už je to více než 10 let, co se Mike Tyson rozhodl sundat boxerské rukavice a ukončit svou kariéru. Nyní chce zapomenout na svou minulost agresora a tvrdí, že chce, aby na něj veřejnost vzpomínala v dobrém. V zimě se rozhodl vykouřit silně halucinogenní jed z žáby, který mu dle jeho slov pomohl zabít vlastní ego. Nyní se rozhodl stát poklidným pěstitelem marihuany na svém vlastním ranči.

Mike Tyson se nepochybně proslavil jako skvělý boxer, ale především i jako nevyzpytatelný agresor. Zřejmě každý si pamatuje incident, při němž ukousl svému soupeři Evanderovi Holyfieldovi část ucha. Takový Tyson je prý nyní po smrti, na scénu přichází nový Mike, který založil firmu Tyson Ranch. Na obrovské farmě má ve velkém pěstovat marihuanu.

V rozhovoru pro ESPN se Tyson rozpovídal o tom, že chce celý svůj život změnit. "Už nechci být za zrůdu. Nechci, aby si mě lidé pamatovali jako agresora, až zemřu. Nechci být nebezpečný své rodině a manželce," řekl.

Pro životní změnu se slavný boxer prý rozhodl poté, co vykouřil silný halucinogenní jed z žáby. "Stav trval jen 15 minut, ale navždy mě to změnilo. Když jsem se probral, mohl jsem mluvit, ale má hlava byla prázdná," rozpovídal se o zážitku. "Zabil jsem své ego, uvědomil jsem si, že jsem byl nabubřelý. Myslel jsem si, že vím všechno, ale nevím nic," řekl.

Mike Tyson založil firmu podnikající v produkci a zpracování konopí. Ta se nachází na ranči v kalifornské poušti a má být spojená i s hotelem, zábavním parkem a nejdelší uměle vytvořenou řekou na světě. Tyson patří mezi dlouholeté propagátory konopí a rozhodl se, že chce kvalitní marihuanu zprostředkovávat i ostatním.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy