Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Velké zemětřesení ve StarDance: Po Chlopčíkovi končí v show také oblíbený choreograf Zelinka

Další konec ve StarDance.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Konec

Ve StarDance tento rok proběhnou veliké změny. Nejen, že fanoušky doslova zaskočilo náhlé vykopnutí oblíbeného, avšak drsného porotce Zdeňka Chlopčíka (67). Nyní Blesk přišel s dalším jménem, které se na následujícím ročníku podílet nebude. Jedná se o hlavního choreografa Marka Zelinku (37).

Veliké pobouření vzbudila informace, že byl porotce Zdeněk Chlopčík vyhozen z taneční show StarDance. „Zavolali mu z produkce a po telefonu mu oznámili, že chtějí změnu. Vzal to bez problému, nijak to neřeší,“ nechal se slyšet blízký zdroj pro Expres. Chlopčíka má na jeho místě nahradit tanečník Jan Tománek.

Místo StarDance se tak Chlopčík možná objeví ve slovenské Let’s Dance. „Byla by to pro mě velká pocta. Pokud bych byl osloven, určitě bych byl velmi rád,“ řekl Chlopčík.

Veliké změny

Otřesy ve StarDance jsou ale mnohem větší. Kromě Chlopčíka totiž končí také hlavní choreograf Marek Zelinka. „Je to moje rozhodnutí. Ale nechci to dál komentovat, abych zbytečně neztěžoval nástup někomu, kdo tam bude letos na podzim po mně,“ přiznal pro Blesk Zelinka.

Doporučené video: Rozhovor s Terezou Kostkovou o StarDance.

Marek Zelinka nejdříve ve StarDance působil jakožto taneční partner známých osobností, nakonec ale nahradil Jana Ondera na pozici hlavního choreografa. Onder odešel z postu vynuceně po jedenácti letech, když se změnilo vedení televize. „Všichni v tom pořadu jsou nahraditelní. Úplně všichni! Teď to byl Chlopčík, pak to může být klidně někdo mnohem zářivější,“ prozradil Onder.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy