Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Bouřlivák Pete Doherty bude trojnásobný otec: Expřítel Kate Moss seká latinu

Pete Doherty bude trojnásobný otec: Expřítel Kate Moss seká latinu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
novinka

Zpěvák Pete Doherty se stane potřetí otcem. Šťastnou novinku oznámil v pondělí večer na pódiu během koncertu ve Štrasburku, jak píše Daily Mail. Se svou nynější ženou Katiou de Vidas se bude brzy těšit z prvního společného potomka.

Slavný zpěvák a průšvihář Pete Doherty se brzy stane opět tatínkem. Jeho žena Katia de Vidas čeká jejich první dítě. Jeho syn Astile (19) a dcera Aisling (11) tak budou mít brzy sourozence.

"Katia a Pete o tom mluvili s fanoušky po show," řekl zdroj webu Daily Mail. Rocková hvězda a frontman skupiny Babyshambles byla ve velmi dobrém rozmaru.

Nejdřív svatba, potom dítě

Katia a Pete jsou spolu již od roku 2012, ale teprve loni v říjnu si řekli ve Francii své "ano". Dvojice, která žije v Normandii, si vyměnila manželské sliby v hotelu Domaine Saint Clair ve francouzském městě Etretat. O svatbě své fanoušky informovali na Instagramu přes černobílý snímek s jednoduchým popiskem "30.09.21" a emotikonem srdce.

Ve stejném roce se také rocker pochlubil, že je již dva a půl roku bez heroinu, jak uvádí Mirror. Zdá se, že se mu nyní opravdu daří a rocker začal novou kapitolu svého života.

Doherty se proslavil v polovině roku 2000 coby frontman kapely The Libertines. Větší pozornost však upoutal svým bouřlivým vztahem se supermodelkou Kate Moss, který skončil stejně turbulentním rozchodem.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy