Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Bouřlivák Pete Doherty bude trojnásobný otec: Expřítel Kate Moss seká latinu

Pete Doherty bude trojnásobný otec: Expřítel Kate Moss seká latinu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
novinka

Zpěvák Pete Doherty se stane potřetí otcem. Šťastnou novinku oznámil v pondělí večer na pódiu během koncertu ve Štrasburku, jak píše Daily Mail. Se svou nynější ženou Katiou de Vidas se bude brzy těšit z prvního společného potomka.

Slavný zpěvák a průšvihář Pete Doherty se brzy stane opět tatínkem. Jeho žena Katia de Vidas čeká jejich první dítě. Jeho syn Astile (19) a dcera Aisling (11) tak budou mít brzy sourozence.

"Katia a Pete o tom mluvili s fanoušky po show," řekl zdroj webu Daily Mail. Rocková hvězda a frontman skupiny Babyshambles byla ve velmi dobrém rozmaru.

Nejdřív svatba, potom dítě

Katia a Pete jsou spolu již od roku 2012, ale teprve loni v říjnu si řekli ve Francii své "ano". Dvojice, která žije v Normandii, si vyměnila manželské sliby v hotelu Domaine Saint Clair ve francouzském městě Etretat. O svatbě své fanoušky informovali na Instagramu přes černobílý snímek s jednoduchým popiskem "30.09.21" a emotikonem srdce.

Ve stejném roce se také rocker pochlubil, že je již dva a půl roku bez heroinu, jak uvádí Mirror. Zdá se, že se mu nyní opravdu daří a rocker začal novou kapitolu svého života.

Doherty se proslavil v polovině roku 2000 coby frontman kapely The Libertines. Větší pozornost však upoutal svým bouřlivým vztahem se supermodelkou Kate Moss, který skončil stejně turbulentním rozchodem.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy