Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Bouřlivák Mel Gibson a jeho největší životní průšvihy. Odpustíte mu je?

Zdroj: Bontonfilm a.s.
+ Další 3 fotografie
Newyorský rodák Mel Gibson (61) bude dnes večer na televizních obrazovkách zjišťovat, po čem ženy touží. Nechme se Melem poučit a při této příležitosti si připomeňme jeho největší životní průšvihy. Ty totiž určitě stojí za zmínku.

Mel Gibson je jeden z nejpopulárnějších herců současnosti a na stará kolena se zřejmě rozhodl trochu si zařádit. Ne vždy se to však setkalo s pochopením. Už v roce 2006 byl nachytán policií, jak řídí pod vlivem alkoholu, a od té doby to s ním jde pořádně z kopce.

Alkohol a jiné omamné látky. Alkohol a drogy mu zjevně zachutnaly a ne a ne s tím přestat. Vypadá to však, že za poslední roky se zklidnil.

Je Mel antisemita? Když ho policie v minulých letech chytla při řízení pod vlivem, místo Melovy omluvy je ale čekala sprška nadávek, ale ne ledajaká. Mel jim začal nadávat do Židů a řekl jim, že Židé mohou za všechny války světa. Řekněme, že v Melově stavu mohli Židé úplně za všechno. U něj v autě následně našli láhev tequily, která byla téměř prázdná, a v jeho krvi látky THC. Melova veřejná omluva Židům byla samozřejmostí.

Divoký rozvod. V roce 2011 se Mel Gibson rozvedl po dlouhém svazku se svojí ženou Robyn Moore. V poklidu to rozhodně nebylo, protože ještě během vztahu s manželkou si Mel našel milenku Oksanu a nechoval se zrovna jako pán v letech. V americkém tisku to nejvíce odnášela Melova žena, která se mnohdy raději ani nevyjadřovala.

Oksana Grigorieva. Oksana je ruská pianistka a zpěvačka. S Melem byli od roku 2009 a dokonce spolu mají dceru. Velká láska však skončila o rok později a Mel šel hezky do vazby. Oksana ho totiž obvinila z domácího násilí a důkazy se jen vršily. Telefonní a textové výhrůžky nejen Oksaně, ale i jejich dítěti byly na denním pořádku. Oksana měla i jako další důkaz modřiny na svém těle. Herec ji naopak obviňoval, že je zlatokopka a že ho chce zničit.

Umučení Krista. Jeho režijní film s Jamesem Caviezelem v hlavní roli odsoudili jak křesťané, tak Židé. Film je příliš násilný a Židy zobrazuje jako barbary. Pak že proti nim nic nemá…

Související články

Další články