Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bouřlivák Johnny Depp poslal vzkaz svým fanouškům: Pirátův profil se hemží srdíčky

Johnny Depp už nebude hrát Jacka Sparrowa.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Vzkaz
Bouřlivák Johnny Depp (57) se ještě donedávna vyhýbal sociálním sítím. Teprve před pěti měsíci se rozhodl zabrouzdat do těchto neznámých vod a založil si profil na Instagramu. Nyní ho už sleduje skoro 7 milionů fanoušků, kterým oblíbený pirát z Karibiku poslal vzkaz.

Poslední dobou se jméno slavného herce objevovalo v médiích především ve spojitosti s Amber Heard, se kterou se Johnny Depp (57) rozvedl. Herec už má soudních tahanic dost a doufá, že už bude mít konečně klid.

Ve skutečnosti je herec spíše samotář, který se nerad ukazuje na veřejnosti. Před pár měsíci však změnil názor a založil si profil na Instagramu, z čehož měli fanoušci po celém světě ohromnou radost.

A právě jim věnoval Depp i svůj poslední příspěvek. "Chtěl jsem vám všem ještě jednou poděkovat za vaši neustálou a věrnou podporu během mnoha dlouhých a zajímavých epizod mého života ... Jsem zde jen kvůli vám - a jsem tu jen pro vás!!! Všem vám děkuji a miluji vás všechny."

Požehnání a podpora

Netrvalo dlouho a dvornímu herci Tima Burtona se dostalo odezvy. Komentující mu posílali požehnání, srdíčka a psali slova podpory, hlavně co se týče nekonečné soudní pře s jeho bývalkou. "Nemáte vůbec zač, JD." "Všichni jsme s vámi na jedné lodi, kapitáne." "Zůstaňte silný a vězte, že vás milujeme. To nejlepší teprve přijde. Bůh vám žehnej," píší fanoušci k Johnnyho příspěvku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy