Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Bouřlivák Boy George míří na filmová plátna. V hlavní roli by se mohla objevit hvězda Hry o trůny

Boy George míří na filmová plátna. V hlavní roli by se mohla objevit Sophie Turner
Zdroj: showpix.cz
NAROZENINY

Nepřehlédnutelný Boy George slaví 60. narozeniny. Britský zpěvák se zapsal do srdcí svých fanoušků jako člen New Romantic a frontman kapely Culture Club. O zpěvákovi se teď ale dozvíme ještě mnohem víc, chystá se totiž jeho životopisný film. Dokáže obstát v konkurenci takových snímků, jako jsou Bohemian Rhapsody či Rocketman?

Zpěvák a skladatel Boy George, vlastním jménem George Alan O'Dowd, je držitelem několika hudebních cen včetně prestižního Grammy. Jeho úspěch se začal psát v osmdesátých letech, kdy Georgova sláva raketově stoupla s jeho novoromantickou kapelou Culture Club.

Umělecké jméno Boy George

Boy George, který má na kontě více než 150 milionů prodaných desek, vyniká i svým excentrickým vzhledem. Na počátku jeho kariéry dokonce mnoho jeho fanoušků ani nevědělo, jestli na pódiu vystupuje muž či žena. I proto si pak zvolil umělecké jméno Boy George, aby to všem bylo konečně jasné.

Stejně tak se spekulovalo i o jeho sexuální orientaci a Boy George proto potvrdil, že je bisexuál. Šest let udržoval intimní vztah s bubeníkem Culture Club Jonem Mossem a tento divoký vztah ho inspiroval k mnoha slavným hitům.

Boy George a skandály

Když se v roce 1986 kapela rozpadla, tak se Boy George vydal na sólovou dráhu. Jeho život je však pořádně bouřlivý, a tak si odpykal trest za drogový skandál nebo dostal patnáct měsíců natvrdo za znásilnění prostituta. Mladíka se svým kumpánem spoutal, bičoval řetězem a došlo i k dalšímu násilí. Nakonec si ale Boy George odpykal ve vězení jen čtyři měsíce a byl propuštěn za dobré chování.

Zpěvákův život je opravdu nabitý zajímavostmi, a tak není divu, že se na svět chystá jeho životopisný film. Jedna biografie o něm už vyšla, ta nová má ale kandidovat na úroveň snímků Bohemian Rhapsody či Rocketman. Snímek se má natáčet toto léto a do kin by měl putovat na konci roku 2022 nebo v roce 2023.

Boy George ve filmu

Na postavu samotného Boy George má zálusk hvězda Hry o trůny Sophie Turner. V rozhovoru pro smoothradio.com pak Boy George uvedl, že v jeho filmu bude o dost více rock and rollu, než diváci měli možnost doposud vidět.

Příběh bude tvrdší a trochu méně vyleštěný než jiné snímky. Bude pojednávat o výchově chlapce v irské dělnické rodině, který v 80. letech zažil velkou slávu se skupinou Culture Club po boku Jona Mosse, Roye Haye a Mickeyho Craiga. Zdá se, že se máme na co těšit.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy