Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Bouřlivák Boy George míří na filmová plátna. V hlavní roli by se mohla objevit hvězda Hry o trůny

Boy George míří na filmová plátna. V hlavní roli by se mohla objevit Sophie Turner
Zdroj: showpix.cz
NAROZENINY

Nepřehlédnutelný Boy George slaví 60. narozeniny. Britský zpěvák se zapsal do srdcí svých fanoušků jako člen New Romantic a frontman kapely Culture Club. O zpěvákovi se teď ale dozvíme ještě mnohem víc, chystá se totiž jeho životopisný film. Dokáže obstát v konkurenci takových snímků, jako jsou Bohemian Rhapsody či Rocketman?

Zpěvák a skladatel Boy George, vlastním jménem George Alan O'Dowd, je držitelem několika hudebních cen včetně prestižního Grammy. Jeho úspěch se začal psát v osmdesátých letech, kdy Georgova sláva raketově stoupla s jeho novoromantickou kapelou Culture Club.

Umělecké jméno Boy George

Boy George, který má na kontě více než 150 milionů prodaných desek, vyniká i svým excentrickým vzhledem. Na počátku jeho kariéry dokonce mnoho jeho fanoušků ani nevědělo, jestli na pódiu vystupuje muž či žena. I proto si pak zvolil umělecké jméno Boy George, aby to všem bylo konečně jasné.

Stejně tak se spekulovalo i o jeho sexuální orientaci a Boy George proto potvrdil, že je bisexuál. Šest let udržoval intimní vztah s bubeníkem Culture Club Jonem Mossem a tento divoký vztah ho inspiroval k mnoha slavným hitům.

Boy George a skandály

Když se v roce 1986 kapela rozpadla, tak se Boy George vydal na sólovou dráhu. Jeho život je však pořádně bouřlivý, a tak si odpykal trest za drogový skandál nebo dostal patnáct měsíců natvrdo za znásilnění prostituta. Mladíka se svým kumpánem spoutal, bičoval řetězem a došlo i k dalšímu násilí. Nakonec si ale Boy George odpykal ve vězení jen čtyři měsíce a byl propuštěn za dobré chování.

Zpěvákův život je opravdu nabitý zajímavostmi, a tak není divu, že se na svět chystá jeho životopisný film. Jedna biografie o něm už vyšla, ta nová má ale kandidovat na úroveň snímků Bohemian Rhapsody či Rocketman. Snímek se má natáčet toto léto a do kin by měl putovat na konci roku 2022 nebo v roce 2023.

Boy George ve filmu

Na postavu samotného Boy George má zálusk hvězda Hry o trůny Sophie Turner. V rozhovoru pro smoothradio.com pak Boy George uvedl, že v jeho filmu bude o dost více rock and rollu, než diváci měli možnost doposud vidět.

Příběh bude tvrdší a trochu méně vyleštěný než jiné snímky. Bude pojednávat o výchově chlapce v irské dělnické rodině, který v 80. letech zažil velkou slávu se skupinou Culture Club po boku Jona Mosse, Roye Haye a Mickeyho Craiga. Zdá se, že se máme na co těšit.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy