Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Bouřky podle znamení zvěrokruhu: Jak je budete snášet?

+ Další 2 fotografie
Původ bouřky už naši předci vykládali jako magický a tajemný. Vždycky se věřilo, že pokud se chystá bouřka, bohové se zlobí. Jak však prožíváte hromy a blesky vy? Máte z nich strach, nebo jste naprosto klidní? To vám napoví náš horoskop. Připravte se, bouřky se každým dnem objeví!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Vaše znamení snáší bouřky celkem dobře. Během bouřek se vyčistí vaše psychika a vy můžete načerpat novou energii. Začnete tzv. od začátku.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Vy se bojíte bouřek a i dešťů odmalička. Hned při prvních náznacích se zabarikádujete doma v baráku a do té doby, než bude klid, nevylézáte. Tak se raději schovejte, protože nás čekají dlouhé dny bouřek!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Hromy a blesky vás nechávají zcela chladnými. Vaše rozdvojená osobnost má totiž tolik starostí, že na nějaké počasí nemáte ani čas. Když je krupobití nebo slunce, je vám to naprosto jedno!

RAK (22. 6. – 22. 7.) Ráčci jsou citlivé povahy. Rozhodí je jakákoliv maličkost, až se jim chce brečet. Ani bouřky nemají na jejich psychiku dobrý vliv. Při blescích se bázlivě krčí v koutku a mají strach.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Naopak Lev si toto počasí naprosto užívá. Zkoušeli jste někdy sex při bouřce? Nejeden Lev by vám řekl, jak moc je to vzrušující! Takže plán při tomto počasí máte jasný!

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Toto znamení si s ničím nikdy moc neláme hlavu. Když něco přijde, tak to i odejde. Tento postoj máte ke všemu. Na co se tedy trápit nějakým počasím, když za chvíli zase bude svítit sluníčko.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Hvězdy radí všem Váhám zůstat doma a nevycházet. Blesky by vám nemusely udělat dobře a následující dny byste se ani nevyspali. Když přijde bouřka, bude lepší pustit si romantický film.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Máte radši sluníčko, ale ani bouřky vám nějak moc nevadí. Pozorujete přírodní jev se zájmem a přitom přemýšlíte o životě. Dobrý přístup.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Vy jako Střelci rádi střílíte různé vtípky na téma bouřek a dopřejete si svůj černý humor. Ovšem když na ně opravdu přijde, bojíte se ještě následující dny vylézt z postele. Ach ta ironie!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Jako jediné znamení opravdu milujete bouřky. Vy je prostě vyhledáváte! Blesky vás natolik ohromují, že o nich čtete různé zajímavé články. Jste milovníci tohoto úkazu.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vzdušné znamení miluje hromy a blesky. Světlo blesků vás dokáže tak fascinovat, že hned běžíte pro fotoaparát. Jste prostě nadšené bytosti.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Déšť vám nevadí, ale když začne hřmít, necítíte se zrovna dobře. Všechny Rybičky totiž nemají rády hluk. Dokonce ani sluchátka nebo špunty vám nepomáhají. Holt musíte vždycky bouři nějak přečkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články