Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

BOUŘKOVÝ ÚPLNĚK v Kozorohu nás ovlivní v plné síle! Co čekat? Emoční detox i touhy bez lásky

BOUŘKOVÝ ÚPLNĚK v Kozorohu nás ovlivní v plné síle! Co čekat? Emoční detox i touhy bez lásky
Zdroj: pixabay
+ Další 3 fotografie
ÚPLNĚK
Právě míříme do úplňku v Kozorohu, kterého se dočkáme v neděli 5. července v 6:44. Zároveň dojde k polozatmění Měsíce. Takže to bude opravdu síla! Podle starých indiánských tradic se červencovému úplňku říká Bouřkový. Kozoroh, který tomuto úplňku vládne, je praktický a racionální a předurčuje emoční očistu, disciplínu i silnou vášeň.

Síla tohoto úplňku přeje budování kariéry

Kozorozi jsou bojovníci a nikdy nic nevzdávají. Tato vlastnost vás bude v tomto transformačním období zcela jistě provázet. ,,Kozoroží“ síla spočívá v oblasti plánování, kariéry a peněz. Můžete se ale dostat do úplňkového tornáda. Proto si dejte pozor na ztrátu financí a stůjte nohama pevně na zemi. Je možné, že budete také uvažovat o změně zaměstnání, a pokud se právě nyní rozhodnete, budete mít úspěch. Rozhodně budete vidět.

Vášeň a postelové hrátky dostávají přednost

Toto období není vhodné pro řešení partnerských problémů. Ukazuje se nezávislost na vaší lásce a v rámci detoxikace se zbavujete negativních emocí. Přesvědčujete se o vlastní fyzické dokonalosti a dáváte přednost vášni, která představuje touhu bez budoucnosti. Nejdete do hloubky a strážíte si svou emoční intimitu. Víte, že kvůli vášni se nemusíte pouštět do něčeho hlubšího, a to vám vyhovuje. Takže pokud se v tomto období zamilujete, pravděpodobně to nebude láska na celý život. Ve vášnivém poblouznění vám jde skutečně jen o sex

Využijte sílu bouří, kterými nás tato luna nabije, k tvoření a budování, nikoliv k destrukci.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy