Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bouře ve vztahu Karla Janečka s těhotnou milenkou: Může za to potrat jeho manželky!

Idylka je zřejmě u konce.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 25 fotografií
Přestože se zpočátku zdálo, že velké lásce nezabrání ani stále trvající předešlé manželství, vztah Karla Janečka (44) s milenkou, kterou si vzal loni v Bhútánu, prochází krizí. Lilia Khousnoutdinová (29), jež se zámožným mecenášem čeká dítě, co za bouří stojí.

Lilia Khousnoutdinová je těhotná s bohatým matematikem Karlem Janečkem (44). Jakkoliv si zpočátku myslela, že život vedle jeho první manželky Mariem bude zalitý sluncem, už se objevily první problémy.

„Že bych chtěla vychovávat dítě ve společném domově s jeho otcem, to je určitě pravda, a kdybych věděla, že se nebudu moct o něj tak opřít, jak bych potřebovala, asi bych do toho nešla,“ svěřila se Lilia serveru idnes.cz.

Z jejích slov je jasné, že vztah s Janečkem prochází dramatickou krizí. Od loňské buddhistické svatby v Bhútánu se zřejmě mnoho věcí změnilo. „Od té doby se stalo hodně překvapení, která nikdo z nás nemohl čekat. Třeba neplánované těhotenství Mariem a jeho ukončení, což vneslo mezi nás všechny celkem radikální dramata. Ale nechci o tom víc mluvit,“ prozradila Khousnoutdinová, která se na miminko moc těší.

Jak to ale bude mít s bigamistou Karlem dál, zůstává ve hvězdách. Khousnoutdinová je přesvědčená, že vztah spolu budou mít vždy. „Otázka je, jaký. Uvidíme. Teď nemám sílu to řešit,“ dává sama Lilia věcem volný průběh.

Související články

Další články