Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Bouře ve vztahu JÁGRA S KOPŘIVOVOU: Tady měli bydlet! Sen o hnízdečku se ale rozplývá

Zdroj: Profimedia.cz, vtower.cz
+ Dalších 53 fotografií
Kopačky?
Prochází si tím nejtěžším obdobím! Jaromír Jágr (46) a Veronika Kopřivová (27) jsou na tom podle informací eXtra.cz ještě hůř, než když na vyučenou kadeřnici prasklo, že si vydělávala v německém hampejzu. Rozchod je údajně na spadnutí a za vším má stát touha Kopřivové bydlet v Praze. Nakonec se přestěhovala, ale Jágr zůstal na Kladně!

Sen o hnízečku lásky se rozplynul? Jaromír Jágr (46) a Veronika Kopřivová (27) spolu měli bydlet v nejnovějším pražském mrakodrapu. Byty si tam pořídila česká smetánka a Jarda měl stát v jejím čele. Jenže podle našich informací nakonec luxusní penthouse s výhledem na Staré Město a Pražský hrad nekoupil.

Ať už vyschly finanční toky, anebo jen nechtěl tolik utrácet, bydlení je každopádně příčinou sváru mezi Jágrem a Kopřivovou. „Už spolu nebydlí. Veronika chtěla do Prahy, ale Jarda chtěl zůstat na Kladně. Takže to vyřešili tak, že Jarda zůstal a Veronika odešla,“ řekl eXtra.cz člověk, který má k Veronice blízko.

Mezi zájemce o nejprestižnější bydlení v Praze se prý Jaromír nechal zařadit, aby se o něm psalo. A to Veronika nevydýchala. „Nakonec ten penthouse nekoupil, neměl na to," dodal důvěryhodný zdroj.

Všechno nasvědčuje tomu, že zanedlouho nastane hodina pravdy. Zůstanou Jaromír s Veronikou spolu, anebo se rozejdou? Stát se může cokoliv, ale jejich současná krize se jeví tak vážně, že by mohlo v blízké budoucnosti bohužel dojít ke druhému scénáři.

A v galerii se můžete podívat, jakým luxusem by byli Jágr a Kopřivová obklopeni, kdyby jim byt v pražském věžáku patřil!

Související články

Další články