Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bouře v seriálu Slunečná: Nová posila doktor Verner vrazí nůž do lásky Týny a Janka

Bouře v seriálu Slunečná: Nová posila doktor Verner vrazí nůž do lásky Týny a Janka
Zdroj: archiv Slunečná
+ Další 3 fotografie
Slunečná
Fanoušci oblíbeného seriálu Slunečná se už dnes večer mohou těšit na příjemnou novinku. Do seriálu přichází nová postava MUDr. Lukáš Verner. V roli sympatického embryologa se představí Vladimír Polívka a pořádně zamíchá kartami lásky hlavních hrdinů Týny a Janka.

Televize Prima si pro diváky Slunečné připravila menší překvapení. Už dnes večer se v oblíbeném seriálu ukáže nová postava. Jako MUDr. Lukáš Verner se představí Vladimír Polívka. Embryolog a specialista na umělé oplodnění Verner rozpoutá mezi Týnou - Evou Burešovou a Jankem - Markem Lamborou něco nečekaného.

Postava Lukáše

Lukáš je skvělý doktor, a především Jankův kamarád. Pracují spolu na novém projektu a při té příležitosti se Lukáš zamiluje do Týny. Z kamarádů se tak na krátkou chvíli stanou protivníci v lásce, ale jejich spolupráci a kamarádství to nenaruší. "Musím říct, že jsem se tu aklimatizoval rychle a cítím se tu dobře. Všichni jsou moc milí a je vidět, že jsou sehraní. Já to znám třeba z Poldy, kde jsem už tak trochu veterán, zatímco tady jsem nováček – ale přijali mě tu mezi sebe výborně."

Trvalo dlouho než nabídku přijal

Namlouvání mezi Vladimírem a tvůrci seriálu trvalo trochu delší dobu, protože byl pracovně vytížený, nicméně nakonec se zadařilo. "Přiznám se, že televizi mám jen posledních šest měsíců, po dvanácti letech, takže jsem Slunečnou neviděl. Dohledal jsem si ji, až když mi přišla nabídka v ní točit. Těšil jsem se na Báru Jánovou, se kterou se přátelíme léta. Znám se i s Denisou Nesvačilovu, která je skvělá, taky Evu Burešovou znám. Jsou to super parťačky," přiznává herec a dodává, že je to důležité, protože je pak práce o to příjemnější.

"Jediné, co vám můžu prozradit, je, že si Lukáš Slunečnou moc oblíbí, a stejně tak se mu budou líbit podobné věci jako Jankovi. Asi mají stejný vkus," prozrazuje Polívka s tajemným úsměvem, a i když hraje lékaře, zatím si scénu, kdy by se něco v tomto duchu dělo, nezahrál. "Zatím se tím jenom chlubím a Lukáše jsem ze začátku tak trochu hledal, protože scénář mi toho zprvu moc neodhalil. Co vím ale jistě je, že budu trochu protiklad Janka – Marka Lambory. Lukáš musí být jiný, tak ho teď hledáme. Ve finále si myslím, že to bude takový hodný hňup. Něco jako já." Jak bude vztah Janka a Týny pokračovat, když se na scéně objeví nový muž, kterému Týna rozhodně není od prvního setkání lhostejná? Sledujte Slunečnou už dnes, tedy ve čtvrtek na televizi Prima od 20:15.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy