Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Bouře v Love Islandu: Vilu lásky opustili křivák David spolu s uplakanou Natálií

Natálka s Davidem.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Zvrat

Diváci opět hlasovali. Takhle začínal hodně šokující díl Love Islandu, kdy jeden pár opustil vilu lásky. Po aféře, kdy vyšlo najevo, že má David doma přítelkyni a celou dobu se to snažil utajit, tak to zřejmě fanouškům hnulo žlučí. Ti ho totiž poslali domů. A neodcházel sám. 

Na začátku týdne prasklo, že účastník soutěže Love Island David má doma přítelkyni. Diváci ho hned označili za podvodníka a pomstili se mu tím nejhorším způsobem. David dnes vilu lásky opustil, ale nebyl jediný. Jeho polovička Natálie Kočendová dostala totiž na výběr. Buď mohla odejít spolu s Davidem a budovat dál vztah mimo kamery, nebo ve vile zůstat a čekat na novou lásku.

Nejvíc smutnil Zbyněk

Natálka přišla s rychlou a jasnou odpovědí. Rozhodla se odejít společně s Davidem. Ač by se zdálo, že budou mít oba oči zalité slzami, opak je pravdou. Ani David, ani Natálie neprolili jedinou kapku. Zato Davidův nejlepší kamarád Zbyněk brečel nejvíc.

Odchod s úsměvem

Při odchodu se zdálo, jakoby se dvojice těšila na to, až konečně Kanáry opustí. Oba to totiž vzali dost s humorem. Vlastně se jednalo o první pár, který při odchodu nebyl vůbec smutný. Co to ale vypovídá? Vrátí se David ke své Rebece, nebo přijde rozchod? To se ještě uvidí.

Davidův podvod nerozhněval pouze diváky, ale i pořadatele soutěže. "David na castingových pohovorech svůj vztah nepřiznal. Tím porušil pravidla naší randicí show, kde hlavním cílem je najít vztah. Jaký bude jeho další osud, uvidí diváci Love Islandu v následujících epizodách," potvrdila TV Nova před týdnem pro eXtra.cz.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy