Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Bouře kvůli Slavíkům přišla i na Slovensko: Ohromný trapas a fraška, myslí si sousedé!

Trapas a fraška, tak mluví o anketě Český slavík na Slovensku.
Zdroj: archiv/ Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Letošní předávání hudebních cen Český slavík dopadlo tragikomicky. Odečtené hlasy skupině Ortel i nepovedené moderování Ondřeje Sokola (46) nadzvedly ze židle nejenom Čechy, ale také Slováky. Naši východní sousedé se do „prestižní“ ankety drsně obuli!

Kromě zvláštního zpracování hlasů, na němž tratila především kontroverzní kapela Ortel, vrátila skupina Kabát svého Slavíka a tvrdě udeřila na agenturu Musica Bohemica, která zprostředkovávala hlasování. To spustilo další lavinu.

Někteří zpěváci se vyjádřili, že své Slavíky také vrátí, jako například Michal David (57). Někteří se svých sošek vzdát odmítli a Ortel zase nechce Slavíky z druhé ruky. Ještě aby to Slovákům nepřišlo skandální. Česko tím žije od víkendu.

Drsně se do ocenění opřel web Pluska.sk. „Trapas, jaký tu ještě nebyl! Tak se dá nazvat udělování cen Český slavík, které je opředené obrovským skandálem. Český slavík se změnil ve frašku,“ hodnotí server letošní galavečer.

Podobně to vidí i čtenáři eXtra.cz, podle kterých se Slavíci letos předávali snad už naposledy. Možná už opravdu přišla chvíle, kdy by anketu měli pořadatelé definitivně zapíchnout, a TADY si můžete přečíst proč.

Související články

Další články