Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bouře kvůli NOVÉMU TONÍKOVI v Ordinaci: Víme, co na to říká náhradní herec!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
Ordinace
Herectví mu začalo lézt krkem, chtěl se stát sportovcem. Když se Lukáš Hrabák (13) rozhodl, že v Ordinaci v růžové zahradě končí, museli najít za Toníka náhradu. A tak přišel Tomáš Petrák (12), který syna Zdeny a Davida Suchých ztvárňuje od letošního ledna. Tvůrci seriálu vybírali tak, aby si byli kluci co nejvíc podobní. Divákům se ale změna příliš nelíbí. Co na to říká Tomáš?

Neskutečných čtrnáct let běží Ordinace v růžové zahradě Za tu dobu se v populárním seriálu vystřídal nespočet postav a Čestmíru Mázlovi zemřelo asi tak sto dvacet tři manželek. Ale ještě nikdy se neměnil představitel určité postavy!

Jenže letos se tomu tvůrci nevyhnuli, přestavitel malého Toníka už totiž nechtěl hrát, místo toho se teď věnuje sportu. Nahradil ho Tomáš Petrák, kterého ale diváci příliš nepřijali. "Vraťte zpátky Lukáška, tenhle se mi nelíbí. Vůbec tam nesedí," napsala jedna z divaček na sociální síť.

Dvanáctiletý Tomáš si z toho nic nedělá. „Beru to zodpovědně, ale strach z toho nemám," řekl mladý herec televizi Nova.

A co ho přivedlo před televizní kamery? „Moje ségra začala hrát v Mýdlovém princi v divadle a mně se to zalíbilo, tak jsem to chtěl taky zkusit. Vzali mě do Divadla pod Palmovkou a pak jsem začal chodit na castingy. A to je tak vše,“ prozradil.

Tak snad si diváci nakonec zvyknou a Tomášovi se bude v Ordinaci dařit!

Související články

Další články