Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Bouře emocí v Survivoru: Uslzenou Andreu odchod Pítra zdrtil, Pepa mu zatančil na hrobě

+ Další 4 fotografie

Odchod Pítra Havránka z reality show Survivor způsobil mezi soutěžícími pořádný rozruch. Zatímco Andrea brala jeho konec v soutěži špatně, Pepa dával najevo radost. "Kmenová rada dopadla opět podle mých představ. Přesně takhle to mělo být. Jak by řekl Švanci: to nemělo dveře, nemělo to kam uhnout," řekl nadšeně.

Pítr Havránek opustil řady soutěžících reality show Survivor 2023. Ocitl se ve vyřazovacím souboji s Filipem, který ho nakonec ze hry dostal. A to přesto, že mohl použít skrytou imunitu. Jeho odchod pořádně zamíchal kartami.

Nejvíc jeho odchodu litovala Andrea. "Tahle rada pro mě znamenala odchod jediného člena, kterému jsem mohla na sto procent věřit. Takže pro mě velká ztráta," komentovala odchod svého parťáka ve hře se slzami v očích.

Andrea získala skrytou imunitu

Přesto má jeho odchod pro ni i jednu pozitivní zprávu. "Když Pítr odcházel na duel, tak mi prozradil, že mi tu skrytou imunitu zanechal v mém batohu, tak ať s ní nakládám líp než on," prozradila při tom, co vytáhla amulet s imunitou.

Naopak Pepa spolu s Karolínou a Pavlínou neskrývali nadšení. "Běhá za tebou několik dní, abys měl jeho přízeň, a pak první, co řekne, že je proti tobě? On to udělal hrozně hloupě, protože šel za různýma lidma," komentovala Pítra Pavlína s tím, že "takhle křivého člověka v téhle hře ještě neviděla."

Pepa: Dopadlo to přesně podle mých představ

"On si myslí, že jsme úplně hloupí," odpověděl ji Pepa. "Kmenová rada dopadla opět podle mých představ. Přesně takhle to mělo být. Jak by řekl Švanci: to nemělo dveře, nemělo to kam uhnout," dodal spokojeně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy