Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Bouračka u Brna: Řídil s hlavou z okna, protože byl líný seškrábat námrazu! Napálil to v protisměru

Bizarní nehoda
Bizarní nehoda se stala na Znojemsku nedaleko moravské metropole Brna. Řidič byl líný seškrábat námrazu z čelního okna, a tak vyrazil na cestu s hlavou vystrčenou ven. Když míjel auto v protisměru, musel ji dát zpátky dovnitř, a malér byl na světě.

Dvaašedesátiletý řidič měl hodně přitroublý nápad. Jelikož se nechtěl zdržovat seškrábáním námrazy, vyjel na cestu, přestože nic neviděl. To vyřešil tak, že řídil s hlavou vystrčenou z okna.

Příliš dlouho tímto šíleným způsobem však vůz ovládat nedokázal. Problém nastal, když se v protisměru blížilo další auto. Muž se schoval dovnitř, jenže vůbec nic neviděl. Skončil v protisměru a do protijedoucího vozu to napálil z boku.

Asi skutečně pospíchal, protože se neobtěžoval ani zůstat na místě nehody. Nahlásila ji proto druhá řidička, která tak ale způsobila problémy i sobě.

„Vozidlu skončila platnost technické kontroly v květnu roku 2017 a navíc je evidované na osobu, jež před dvěma a půl lety zemřela. Obdobně tomu však je i s vozidlem řidičky, jehož majitel téměř čtyři měsíce nežije,“ řekla webu idnes.cz policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Policisté viníka bouračky vypátrali asi po dvou hodinách, nehodu dál vyšetřují.

Mohlo by vás zajímat

Další články