Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bouračka u Brna: Řídil s hlavou z okna, protože byl líný seškrábat námrazu! Napálil to v protisměru

Zdroj: Profimedia.cz
Bizarní nehoda
Bizarní nehoda se stala na Znojemsku nedaleko moravské metropole Brna. Řidič byl líný seškrábat námrazu z čelního okna, a tak vyrazil na cestu s hlavou vystrčenou ven. Když míjel auto v protisměru, musel ji dát zpátky dovnitř, a malér byl na světě.

Dvaašedesátiletý řidič měl hodně přitroublý nápad. Jelikož se nechtěl zdržovat seškrábáním námrazy, vyjel na cestu, přestože nic neviděl. To vyřešil tak, že řídil s hlavou vystrčenou z okna.

Příliš dlouho tímto šíleným způsobem však vůz ovládat nedokázal. Problém nastal, když se v protisměru blížilo další auto. Muž se schoval dovnitř, jenže vůbec nic neviděl. Skončil v protisměru a do protijedoucího vozu to napálil z boku.

Asi skutečně pospíchal, protože se neobtěžoval ani zůstat na místě nehody. Nahlásila ji proto druhá řidička, která tak ale způsobila problémy i sobě.

„Vozidlu skončila platnost technické kontroly v květnu roku 2017 a navíc je evidované na osobu, jež před dvěma a půl lety zemřela. Obdobně tomu však je i s vozidlem řidičky, jehož majitel téměř čtyři měsíce nežije,“ řekla webu idnes.cz policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Policisté viníka bouračky vypátrali asi po dvou hodinách, nehodu dál vyšetřují.

Související články

Další články