Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bouračka na motorce: Vojta Kotek leží na JIP. Herec měl štěstí, stáli při něm všichni svatí

V roli geniálního vyšetřovatele.
Zdroj: se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
nehoda
Herec Vojta Kotek (32) nyní leží na jednotce intenzivní péče v nemocnici. Tam se dostal kvůli dopravní nehodě během jeho cesty na motorce na Táborsku. Podle všeho se tragédie odehrála ve chvíli, kdy předjížděl odbočující traktor. Zraněného motorkáře tak okamžitě transportoval vrtulník do špitálu.

Tragická havárie dovedla Vojtu Kotka až do nemocnice. To potvrdil Blesku zdroj ze špitálu v Českých Budějovicích. "Ano, Vojta Kotek u nás leží na jednotce intenzivní péče na traumatologickém oddělení," informoval člověk. Jeho zdravotní stav sice podle policistů není kritický, přesto však potřebuje klid na lůžku.

K nehodě dorazili policisté, zdravotníci a pro zraněného přiletěl i vrtulník. Bouračka se však neobešla bez přihlížejících. V obou směrech silnice se totiž podle svědků Blesku tvořily kolony.

Nehoda se odehrála v úterý po poledni u obce Stádlec na Táborsku. Hvězda filmu Snowboarďáci si vyjela na motorce a předjížděla traktor. „Řidič motocyklu si pravděpodobně nevšiml, že traktor odbočuje, a aby zabránil střetu, položil motocykl na bok,“ řekl policejní mluvčí Milan Bajcura. Neštěstí se stalo na silnici, která vedla z Opona do Bechyně.

Svědci nehody dokonce Blesku popsali, jak se vše odehrálo. "Od Bechyně jel traktor s návěsem a odbočoval doleva na Stádlec. Za ním jel motorkář, který ho předjížděl. Říkali, že to položil, aby přímo nenarazil do traktoru. Přesto ta motorka šla do velké pneumatiky zemědělského stroje, byla na ní obrovská šmouha. Pak ho to zřejmě odhodilo. Kdyby ten střet šel jen o kousek vedle, zůstal by napasovaný v plechu," objasnil přihlížející a dodal, že měl herec obrovské štěstí a stáli při něm všichni svatí.

"Jednalo se o běžnou dopravní nehodu, kde došlo k zranění. Předběžná škoda byla vyčíslena na 75 tisíc korun," objasnil pro eXtra.cz tiskový mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura. Vše nyní řeší Dopravní inspektorát územního odboru Tábor.

Související články

Další články