Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bouračka Bartošové a Rychtáře: Tohle je první foto vraku po nehodě!

Autu vystřelily oba airbagy.
Zdroj: www.hzscr.cz

Tohle se nemělo stát. Iveta Bartošová (46) měla v klidu odzpívat svůj koncert ve Frenštátě pod Radhoštěm a zbytek víkendu odpočívat doma. Josef Rychtář ale v ranních hodinách při návratu nezvládl řízení a auto mělo na kluzké vozovce nehodu

My vám přinášíme fotografie pořízené necelou hodinu po nehodě.

"Podle Hasičského záchranného sboru Zlín přijalo operační středisko v 04:15 hodin oznámení o dopravní nehodě jednoho osobního vozidla, ke které mělo dojít v části obce Lešná – Příluky u Valašského Meziříčí. Na místo události vyjela jednotka profesionálů z Valašského Meziříčí s jedním zásahovým vozidlem. Provedeným průzkumem místa nehody bylo zjištěno, že vozidlo zn. VW vyjelo mimo vozovku v prostoru zatáčky a skončilo v příkopu mimo komunikaci. Na místě události se nacházely dvě zraněné osoby, které byly v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Hasiči provedli odpojení akumulátorové baterie vozidla a další nezbytná protipožární opatření. Následně bylo místo události předáno policistům," píše por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje.

Informace o nehodě potvrdil eXtra.cz i tiskový mluvčí policie tohoto kraje nprap. Bc. Vladislav Malcharczik. "Ano, nehoda se stala v ranních hodinách a v autě bylo pět osob, z nichž dvě musely být předány do zdravotní péče."

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy