Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Boučkova žena Gábina v soutěži Máme rádi Česko zářila: Prachař zuřil a nadával na protekci

+ Dalších 7 fotografií

Vojta Kotek v soutěži Máme rádi Česko na TV Prima zvolil strategii, která se nedá nazvat jinak než podpásovkou! Do svého týmu si totiž vybral manželku moderátora a rozhodčího pořadu Libora Boučka Gabrielu. Tým Jakuba Prachaře tak ucítil lehký závan protekce, kvůli čemuž se také herec několikrát zlobil. Gabriela totiž uhodla téměř vše, co mohla, čímž vyvolala podezření, že svému muži při psaní otázek nahlížela přes rameno...

Diváci vědomostního pořadu Máme rádi Česko dobře tuší, že Vojta Kotek a jeho tým prohrávají. Populární herec se tak rozhodl situaci zvrátit angažováním nečekané posily. Tou se stala Gabriela Boučková, což vyvolalo menší pozdvižení. Jde totiž o manželku rozhodčího soutěže Libora Boučka. „Pokouším se vyhovět těm divákům, kteří si přejí, abych už konečně alespoň jednou vyhrál. A protože jiné techniky se mi nevyplatily, pokouším se vyvinout tlak na rozhodčího,“ řekl Kotek na rovinu.

S tím se ale rozhodně nechtěl smířit Kotkův soupeř Jakub Prachař, který svůj nesouhlas dal hlasitě najevo. "Ty jsi čestný člověk, Libore, viď? Takže před svou ženou nic netajíš, je to tak? Zeptám se na takovou drobnost – zapisuješ si do svého notebooku otázky k tomuto pořadu?“ ptal se herec moderátora. Ten souhlasně přikývl, což jen utvrdilo Prachaře v přesvědčení, že Gabriela svému muži se dívala při psaní otázek přes rameno.

Gabriela uhodla téměř vše

Že nová posila byla pro Kotka trefou do černého, se ukázalo záhy. Gabriela ve hře Pantomima uhodla téměř vše, a to s bleskovou rychlostí, což samozřejmě o nekalostech přesvědčeného Prachaře jen vytočilo. „Já jsem tak strašně překvapenej! Věděla devět věcí, devět! Přitom ani jedna nepřipomínala tu věc, kterou kolega Kotek ukazoval,“ běsnil Prachař, který odmítal připustit možnost, že by to mohlo být zkrátka bystrostí půvabné Gabriely.

Manželky Boučka se logicky ihned zastal Kotek. „To je urážlivé! Protestuju, Jakube, ty vůbec nepřipouštíš variantu, že já bych dobře předváděl a Gabriela to byla schopna poznat,“ opřel se Kotek do Prachaře. A to už byl oheň na střeše. „Počkejte, tak jako nám to nikdo nevěří s tím kolem, ale to je pravda, tak tohle nám už neuvěří nikdo!“ varoval před hněvem fanoušků Prachař.

Zná heslo na Liborův počítač

Důvěryhodnosti na angažování Gabriely nepřidal ani její muž Libor, s nímž má ročního syna Alberta, který se podle tvrzení moderátora pro eXtra.cz potatil. „Já mám zaheslovaný počítač, ale ona to heslo zná,“ připustil Bouček a s úsměvem od ucha k uchu jen přiléval olej do ohně. Ať to ale bylo ve skutečnosti jakkoli, Prachař své emoce nakonec udržel na uzdě. Ale dalo mu to zabrat.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy