Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bouček se pochlubil svým platem: Jeho měsíční výdělek vám vyrazí dech!

Libor je jednička na moderátorském trhu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, na kolik si u nás přijde nejlepší moderátor, pak už nemusíte. Libor Bouček tajemnou částku odhalil. Kolik bere někdo, kdo je u nás nejžádanějším moderátorem?

Dříve všechny válcoval Leoš Mareš (40), nyní je to ale jeho nástupce Libor Bouček (34). Právě on je tím nejvyhledávanějším moderátorem současnosti. Spekulovalo se o tom, na kolik si takhle pracující člověk může přijít. Nyní už se ale nemusí, protože Libor o svém platu promluvil.

Stalo se tak v internetové talkshow FOTR Petra Šimůnka. Tam dostal Bouček dotaz právě na svoji obživu a to, zda mu sype. „Určitě. Stoprocentně. Není to tak, že by člověk zabezpečil pokolení, ale myslím si, že se v týhle profesi dá vydělat srovnatelně, jako kdyby člověk hrál za bundesligový tým,” sdělil šokující informaci.

Pak ale pochopil, že nejspíše přestřelil a opravil se. „No, bundesligovej, dobře… Za Spartu Praha,“ uvedl Libor a začal se srovnávat s Davidem Lafatou. To by znamenalo, že si přijde na skutečný ranec, protože sparťanský forvard bere okolo 300 tisíc měsíčně!

Související články

Další články