Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Boubelky Jitka Čvančarová a Miluše Bittnerová šly do naha: Která z nich má lepší tělo?

Která z hereček se vám líbí víc?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Obě jsou kypřejších postav, na hrudi jim bylo vážně dopřáno a jsou sex idolem tisíce mužů u nás. A hlavně obě se nestydí svléknout, ani za pár kil navíc se nestydí a nemají ani proč. Kdo vám přijde víc atraktivní v rouše Evině? Jitka Čvančarová, nebo Miluše Bittnerová?

Když bůh naděloval krásu a kypré vnady, tak obě herečky stály v první řadě a byly si několikrát přidat. Jejich sexappeal je vážně obrovský a násobí se, když se holky ještě svléknou. Jen je škoda, že to není moc často.

Zvlášť u Jitky Čvančarové (39), která nemá jen tělo krev a mlíko, ale i opravdu krásnou tvář. Po sňatku s tanečníkem Petrem Čadkem se vzdala milostných a obnažených scén. A to chlapi ještě teď pláčou.

Ani Miluška Bittnerová (39) dřív nezůstávala pozadu a ráda ukazovala svá přírodní prsa. Nikoliv nadarmo je přirovnávaná k české Marilyn Monroe. Jenže prý kvůli věku už taky na sobě má při natáčení radši oblečení.

Snad se herečky ale ještě neukvapily a přeci jen nás překvapí. Sami musíte uznat, že je na co koukat. Jen se podívejte do naší fotogalerie, která je přímo nabitá erotikou. Která z krásek se vám líbí víc? Brunetka Jitka, nebo blonďatá ďáblice Miluše?

Související články

Další články