Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Boubelku spolužáci ve škole šikanovali. Teď vypadá jako modelka a všem vytřela zrak!

+ Další fotografie
Boubelka Crystal Adame (19) z Coachella Valley měla problémy s nadváhou a spolužáci ve škole ji za to šikanovali. Jenže ani ona se svým tělem nebyla spokojená. Zhubla 45 kilogramů a nyní vypadá jako modelka!

Crystal Adame (19) měla problémy s váhou už v pubertě. Její kila navíc jí nejdříve nevadila a vždy si dopřála to, na co měla chuť. Jenže spolužáci se jí za její postavu posmívali a šikanovali ji. Ona z toho byla smutná a uvědomila si, že takhle to dál nejde.

Když ručička na váze ukázala neuvěřitelných 107 kilogramů, věděla, že se sebou musí něco udělat za každou cenu. „Cítila jsem se pomalá a unavená,“ řekla deníku Sun Crystal. Už ani ona nebyla se svojí postavou spokojená a kila jí začala vadit. „Nikdy jsem si nepřipadala úplně tlustá, jen trošku kulatá,“ řekla. „Když jsem se na sebe podívala, cítila jsem se znechucená. Věděla jsem, že to musím změnit,“ vysvětlila deníku Sun Crystal svoje pocity.

Rozhodla se tedy kompletně změnit svůj jídelníček. Nezdravé smažené jídlo a sladkosti nahradila pokrmy s vyšším obsahem proteinu a tuku a během roku zhubla neuvěřitelných 45 kg. Navíc tráví každou volnou chvíli ve fitku a moc ji to baví. A na jejím těle to jde vidět!

„Problémy s váhou jsem měla už v pubertě. Když mě spolužáci nepřijali, jídlo mě vždy utěšilo,“ dodala Crystal, která si libovala v pizze a v chipsech, a to vše ještě před večeří. „Jídlo výrazně ovlivnilo můj život. Byla jsem kvůli váze šikanována,“ vysvětlila.

Nyní vypadá jako modelka a všem posměváčkům se tak pěkně pomstila. Na Instagramu svoje fanoušky denně informuje o svých pokrocích a už ji sleduje více než 72 tisíc lidí, kteří čekají na další její tipy na hubnutí. A ona se cítí zdravější a je hlavně šťastnější!

Související články

Další články