Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Boubelka ze slovenské Miss PROMLUVILA O ŠIKANĚ! Co s ní prováděli při soutěži?

Zdroj: Miss Slovensko
+ Další 4 fotografie
Baculatá Dominika Dávidová, která se stala populární díky účasti ve slovenské Miss promluvila pro Blesk.cz o tom, jaké to je být baculkou mezi modelkami. V soutěži to rozhodně neměla hned od začátku jednoduché. Nakonec se ale probojovala do finále a její účast v soutěži krásy se stala velkým tématem k řešení.

Dominika se přihlásila do soutěže krásy již v loňském roce, skončila však jako náhradnice. Letos byla již o něco úspěšnější, přesto to však při přípravě na finále neměla jednoduché Ta trvala tři měsíce, během nichž se po ní vozila manažerka a PRistka soutěže. „Občas dávala najevo, že jsem větší než ostatní děvčata, že bych při společných fotkách neměla stát na kraji, ale mezi děvčaty, a doporučovala mi nějaké diety," svěřila se Dominika, pro kterou to bylo trochu nepříjemné.

V soutěži nakonec zůstala díky ředitelce soutěže, která měla velký zájem o to, aby baculka v soutěži zůstala. Kdo ji rovněž podporoval, byly ostatní soutěžící dívky Mezi nimi kvůli své větší velikosti vyčnívala.

Účast v soutěži však hodnotí pozitivně a ráda by se nadále věnovala modelingu. "Třeba jsem právě tím, že jsem plnější, dodala ostatním holkám odvahu a těší mě, že už vždy budu první, která kult štíhlosti prolomila. Většina reakcí po finále je velmi pozitivní a mile mě překvapilo, kolik lidí a médií to rozebírá,“ dodala.

Související články

Další články