Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Boubelka všem vytřela zrak a zhubla, její žárlivý přítel to ale nevydýchal

Christine se změnila k nepoznání.
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Christine Carter vážila 126 kilogramů a byla se svojí váhou nespokojena. Její přítel jí ale pořád říkal, jak jí to sluší. Ona ale ze své obezity měla vážné zdravotní problémy a brala hodně prášků. Lékaři jí doporučili, že by měla shodit.

Christine měla zdravotní problémy a potřebovala zhubnout. Pomohli ji s tím lékaři. Její přítel byl ale zásadně proti. Miloval ji takovou, jaká je, jenže ho ani nezajímalo, že Christine kvůli tomu trpí.

Christine hubla a s každým kilem ztrácela i svého žárlivého přítele. Její proměna se mu nelíbila a chtěl mít doma zase boubelku. Vůbec nedbal na to, že Christine má nějaké zdravotní problémy, a pokud chce být zdravá, zhubnout prostě musí.

Její cesta byla velmi náročná, ale dosáhla přesně toho, co chtěla, a teď má postavičku k nakousnutí. Ještě před rokem a půl vážila 126 kilogramů, brala několik léků za den a skoro denně byla u doktora. Dokázala zhubnout až o polovinu, vypadá mnohem lépe, cítí se zdravěji a její zdravotní stav se mnohem zlepšil.

Když se rozhodla, že začne hubnout, vyzkoušela nejdříve drastické diety a dokonce i bandáž žaludku. Při operaci jí doktoři odstranili 70 % žaludku. Ona sama ale pak poznala, že tento zákrok jí nepomůže zhubnout a že bude muset začít něco pořádně dělat.

„Začínala jsem opět přibývat na váze, jako hodně lidí, kteří takto zhubli,“ řekla Christine. Ta zjistila, že bude potřebovat někoho, kdo jí bude její cvičení i stravu nějakým způsobem korigovat, a najala si osobního trenéra. Hodiny trávila v posilovně a začala zdravě jíst.

Velkým problémem byl ale její přítel. Ten se nemohl smířit s tím, že je teď Christine krásnější a přitažlivější a že by mu ji mohl někdo lehce přebrat. Líbila se mu jako boubelka, protože ji měl jistou, ale teď začal mít strach. Byla to najednou jiná Christine než ta, kterou znal.

„Hodně mě hlídal, říkal mi, co si mám vzít na sebe, chtěl, abych zase přibrala,“ řekla Christine. „Nechtěl mě nikam pouštět a nelíbilo se mu, že mám kamarády, žárlil,“ dodala.

Christine rozhodně nechtěla být zase boubelkou a nedokázala pochopit, že její přítel není šťastný, že jí je lépe a cítí se lépe. Byl sobecký a myslel jen na sebe.

Christine se cítila mnohem veseleji, neměla zdravotní problémy a nezadýchávala se při chůzi do schodů, nic pro ni nebyla dřina. „Tím náš vztah skončil. Můj bývalý přítel začal být nejistý a žárlivý a já po chvíli pochopila, že tohle opravdu nechci,“ popsala Christine.

Rozešli se na konci roku 2015. Christine je ráda, že se zbavila toho závaží v podobě jak tuků, tak i přítele, a je teď mnohem sebevědomější a šťastnější. Muži se za ní otáčejí, má hodně pracovních nabídek i přátel. Navíc podporuje lidi, kteří se snaží také zhubnout a rozhodli se se svojí postavou něco dělat. Fanoušky má i na sociálních sítích.

Související články

Další články