Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Boubelka Farna předvedla další úlet s Photoshopem: Místo útlého ksichtíku dvě brady a nadváha! Už si z ní dělají srandu i v Polsku!

Ewa Farna si buď fotky retušuje sama v levném polském programu pro předškoláky, nebo jí to dělá slepý kamarád, který je navíc původním vzděláním garážmistr.
Zdroj: oriflame.cz, Lewron Music, plejada.onet.pl
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií

U nás megaslavná polská zpěvačka Ewa Farna (21) by měla svému grafikovi nabídnout poslední cigáro a bez milosti jej odstřelit, bez ohledu na to, že se zřejmě jedná o slepce zbaveného svéprávnosti.

Jak jinak si vysvětlit další photoshopový úlet, který na fotosetu k albu Leporelo pozná i laik. Farna, která si "z kil nic nedělá a sama sobě se líbí", prakticky nepustí do světa normální foto své lehce otylé postavy a obličeje, což má někdy katastrofické následky. Na přebalu CD má evidentně zúžený obličej, což mají zakrývat vlasy, levitující polygony a doostření fotografie, takže Ewča vypadá, jako by právě opustila koncentrační tábor.

Když se ale podíváte na další fotku ze série, užasle sledujete klon Heleny Růžičkové (†67), který po ubrání kontrastu, grafických prvků a přirozeného účesu nejenže má dvě brady, ale zpěvačka na snímku vypadá ještě tlustší v obličeji, než je v reálu!

V Polsku zase mají bžundu z české kampaně firmy Oriflame, kde Ewě z jejího metráku ubrali 80 kilo, a přestože v kampani tak vystupuje de facto úplně cizí osoba, slušní polští novináři se zdvořile ptají, "zdali náhodou Ewa nepoužívá Photoshop", což je otázka svou zbytečností srovnatelná s dotazem, zdali Vlastík Harapes (68) náhodou není na kluky

Ewa se tak pomalu stává chodící reklamou na zkrášlovací triky. Nejde jen o grafiku, její hrátky s korzety, mega push-up podprsenkami a dalšími serepetičkami jsou v českém bulváru evergreenem.

Farna se s postavou trápí dlouhodobě, a přestože věc bagatelizuje, veřejně nemluví prakticky o ničem jiném než o tom, jak to má na salámu, aby její management neustále neposílal tiskové zprávy plné jejího hubnutí, případně média nezásoboval promomateriály slavné boubelky, na kterých je kdekdo, jen ne autentická Farna, kterou nikdo nenutí být hubená jak Kadlčková po průjmu, ale ty noční guláše a orgie u benzinek by si možná, s ohledem na náklady s postprodukcí fotografií a trikovou konfekcí, mohla odpustit.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy