Markéta Konvičková názorně předvedla polské kolegyni Ewě Farne (20), že stačí trošku cvičit a nežrat a zpěvačka může na jevišti vypadat sexy a ne jako bečka sádla.

Zatímco autor článku (33) a Farna o hubnutí jenom kecají, Konvičkovou si vzal do parády její manažer Petr Šiška, který jí vysvětlil to, co management Farne dlouhodobě tají, totiž že posedlost tělem není dobrá věc a dívka může vypadat jako normální dívky, ale novináři si z ní budou prostě dělat srandu tak dlouho, dokud bude na její postavě vidět, že má své proporce totálně na salámu.

Ovšem management Konvičkové tak nemusí obden vymýšlet, co svěřenkyni navléct, aby nebylo vidět, že má patnáct kilo nadváhu.

Zatímco Farna druhým rokem nemluví o ničem jiném, než že svou váhu vůbec neřeší, aby dávala neustále najevo, že jí vlastně nic jiného netrápí, ale není schopná se sebou cokoli udělat, Konvičková makala v posilovně a je z ní roštěnka, kterou by obtáhnul každý fanoušek Farne radši než Farnou, protože je prostě neuvěřitelně sexy! Aby ne, když má podle vyjádření Šišky od té doby, co jako baculka začala konečně něco dělat, dvanáct kilo dole!

Jakpak asi Farna zareaguje? No jak by? Dál bude omílat v rozhovorech, že svou váhu neřeší, aby jo všichni viděli, že ji řeší.

A žrát!