Judith Pallanza byla doslova posedlá jídlem. Denně dokázala sníst i kilo mentolových bonbonů, které obsahovaly 4000 kalorií, a navíc několik misek cereálií. Když se projedla až na 150 kilogramů, vyděsila se. Okamžitě běžela za lékařem a řekla si, že se sebou musí začít něco dělat.

Judith byla zoufalá. Nedokázala se ovládat a jedla, co jí přišlo pod ruku. Lékařka jí proto předepsala prášky, které jí měly potlačit chuť k jídlu. Naštěstí zafungovaly a během 3 měsíců zhubla neuvěřitelných 40 kilogramů. Samozřejmě byla šťastná a hrdá, že to dokázala. Jenže přišly zdravotní problémy, které jí zřejmě způsobily prášky na potlačení chuti, a Judith je musela vysadit. Hned potom začala zase pomalu tloustnout, protože její posedlost jídlem byla silnější než ona.

Později se rozhodla pro zmenšení žaludku. Byla to jediná možnost, jak zhubnout. A povedlo se! Přestala mít na jídlo takovou chuť a nad svojí obezitou dá se říct vyhrála. Navíc kompletně změnila jídelníček a denně trávila svůj volný čas ve fitku. Po zhubnutí ještě následovalo odstranění přebytečné kůže a dnes si Judith užívá svého nového těla, které je celkově lehčí o neuvěřitelných 70 kg.