Takový rozruch soutěž krásy ještě nezažila. Samozřejmě pokud nepočítáme naši soutěž krásy, která veřejnost šokuje pravidelně snad každý týden dalším a dalším nesmyslem. Ve snaze zaujmout novým konceptem organizátoři České Miss šlapou neustále vedle.

Měli by se zamyslet a inspirovat se u naši sousedů Slováků. Ti vsadili na naprosto jedinečné oživení, které vyvolalo u lidí velké debaty. Jednalo se o finalistku Dominiku Davidovou, která má pár kilo navíc.

Tohle se ještě v soutěži Miss nestalo. Dívka, jež neoplývá dokonalými tvary a nevypadá jako anorektička před smrtí. Tento malý, avšak účinný zásah okomentoval neskutečný počet lidí. Jedni se Dominiky zastávají s tím, že je to nádherná žena, má dokonale pevnou postavu a je to dívka krev mléko.

„Konečně se nemusíme dívat na anorektické vychrtliny, které vypadají, že by vás hladem za chvíli snědly,“ ozývá se v diskuzích. Jenomže pak se tady najdou i tací, kteří si stojí za tím, že ač je to pohledná dívka, tak s takovými tvary rozhodně do soutěže Miss nepatří.

„Netřeba dělat takovou okatou revoluci v soutěžích krásy. Nemám rád velmi hubené díky, ale také se zde nehodí ani takhle obézní. Najděte zlatý střed.“ Píší pro změnu ostatní, kteří jsou přesvědčeni, že jakákoliv Miss má být zkrátka hubená a jiné varianty si nepřipouští. Co si o tom myslíte vy?