Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Botox z ní udělal zrůdu: Ana má největší tváře na světě a chce ještě víc

Anastasia Pokrishchuk se stala známou díky extrémní tváři.
Zdroj: Archiv Anastasia Pokrishchuk
+ Dalších 6 fotografií
bizární galerie
Plastiková modelka, původem z Ukrajiny, Anastasia Pokrishchuk (32) se stala hvězdou sociálních sítí zejména díky své extrémní vizáži a je považována za ženu s největšími lícními kostmi. Za injekce, kterými se přibližuje své tváři snů, utratila již více než 45 tisíc a končit rozhodně nehodlá. Nedávno si nechala plasticky vytvořit i pekáč buchet na břiše, kterým se již stihla pochlubit. Ukázala i archivní snímky z doby, kdy vypadala jako běžná dívka před zákroky, po té ovšem nezbyla ani známka podoby.

Instagramová modelka Anastasia Pokrishchuk nepatří mezi ženy, které holdují přirozenému vzhledu. Svou cestu za extrémně velkými tvářemi započala před šesti lety v době, kdy jí bylo šestadvacet let, od té doby dala za výplně více než 45 tisíc korun a s plastikami rozhodně končit nehodlá.

Myslím, že jsou mé tváře ještě malé

Mimo lícní kosti má zvětšené i rty, čelist si nechala přetransformovat do ostřejších tvarů a v čele má aplikovaný botox. Celý její look navíc doplňuje i výrazně růžová barva vlasů. "Možná si říkáte, že jsou mé lícní výplně už příliš velké, s čímž nesouhlasím, já si myslím, že jsou ještě malé a potřebuji je brzy opět zdokonalit," svěřila se pro The Sun.

Tváře si vyplňuje sama. Pochlubila se i novým pekáčem

Anastasia také prozradila, že se do svých lícních kostí po výplních doslova zamilovala. "Miluji je, chci, aby takhle vypadaly, a jsem tak šťastná. Pravidelně si injekčně vyplňuji i jiné části tváře. Chápu, že mohou mé výplně vypadat pro někoho divně, ale já názory těchto lidí absolutně neřeším."

Nedávno si ji vzali do parády plastičtí chirurgové, nechala si vytvořit umělý břišní pekáč, podstoupila liposukci a nechala si nadzvednout své pozadí. Výsledkem se pochlubila na Instagramu.

Na svých sociálních sítích se také nedávno pochlubila snímkem v osmnácti letech, kdy byla ještě plastikou nedotčená. Ve fanoušcích vyvolala smíšené názory, někteří ji zahrnuli kritikou, na kterou je už za dobu své "slávy" zvyklá, jiní ji ovšem pochválili a vzkázali, že pokud je se svou tváří spokojená, pak by v renovaci měla dál pokračovat.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy