Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Borkovec ze SuperStar to už přehání: Zprávy, které posílá Elišce Ruskové (15), hraničí s harašením

Borkovec to přehání.
+ Dalších 65 fotografií
Petr Borkovec (18) se do historie SuperStar nezapsal zpěvem, ale svým sukničkářstvím. Už několik týdnů se o něm vášnivě spekuluje jako o partnerovi porotkyně Kataríny Knechtové (37), čemuž on sám nahrává svými slovy o velké lásce. Zdá se ale, že má políčeno i na mladinkou Elišku Ruskovou (15). Posílá jí totiž zprávy, jež jsou podle mnohých hodně za hranou!

Petře, zamysli se nad sebou! Borkovec ze SuperStar 2018 se nikterak netají svou přemrštěnou zálibou v ženách, v případě Elišky Ruskové už to ale začíná přehánět.

Teprve patnáctileté dívce, které po vypadnutí v pěvecké show hodně fandil, totiž posílá podezřelé zprávy. Oslovuje ji v nich „zlatínko“, „bábätko“ a vzájemně si píší, jak moc se jim po sobě stýská.

A samozřejmě se najde řada fanoušků, kteří mají z Borkovcova chování smíšené pocity. Vždyť Eliška je nevinnost sama, a tak je hodně zvláštní, že zrovna tahle dvojka si s takovým gustem projevuje city.

Kritiku ale mírní tábor Petrových příznivců. Ti jsou přesvědčeni o tom, že mezi ním a Eliškou jde o čisté přátelství a nic většího by za jejich vzájemnými sympatiemi neměl nikdo hledat.

A navíc vyvstává otázka, co na tohle řekne rodákovi z Jablunkova Katarína Knechtová!

Mohlo by vás zajímat

Další články