Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Borkovec si může nechat zajít chuť! Srdce Elišky Ruskové (15) vzplanulo pro namakaného frajírka

Je to opravdu láska?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 69 fotografií
Románky se v SuperStar 2018 začaly rýsovat už v průběhu soutěže a hodně blízko k sobě měli Eliška Rusková (15) a Petr Borkovec (18). Ten sice nadbíhal porotkyni Kataríně Knechtové (38), ale zároveň laškoval s Eliškou. V kontaktu jsou i po skončení pěvecké show, jenže srdce Ruskové vzplálo pro někoho úplně jiného!

Byla Eliška Rusková záložní plán Petra Borkovce, kdyby mu to nevyšlo s Katarínou Knechtovou? Těžko říct, jisté je jen to, že SuperStar 2018 byla na milostné peripetie snad nejbohatší ze všech.

Vždyť o údajném románku Borkovce s výrazně starší slovenskou zpěvačkou se v kuloárech vášnivě povídá dodnes. A pozadu nezůstává ani Eliška Rusková, které je sice teprve patnáct, ale zřejmě už prožívá první velkou lásku!

Na sociální sítě horlivě přidává fotky s jistým Tobiášem, který se kromě svého vypracovaného těla Eliškou na svém profilu také hodně chlubí. „Mám se radši, když jsem s tebou,“ napsala Rusková pod společnou fotku. „Jedině ty. Právě teď nic víc není,“ roztočil Tobiáš kolotoč spekulací zase o něco víc.

Když jsme Elišku kontaktovali, vztah nepotvrdila, ale ani ho nevyvrátila. „Je mi 15 a chtěla bych mít nějaké soukromí. Až vám budu chtít něco sdělit, ráda to udělám,“ řekla eXtra.cz tajemně.

Ať už je to tak, či onak, je skvělé, že se Ruskové po skončení SuperStar daří!

Související články

Další články