Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Borkovec rozchodu s náladovou Knechtovou nemusí litovat! Konec je pro něj to nej

Katarína Knechtová a Petr Borkovec
+ Dalších 14 fotografií
GLOSA: Kdyby býval pořádně četl eXtra.cz, ušetřil by si drahocenné tři měsíce života a za těch pár týdnů nezažil spoustu rozchodů, překvapení, zklamání, ale i nějaké té lásky. Co si jeden z našich redaktorů myslí o tom, že se hvězdička ze SuperStar Petr Borkovec (18) a velmi kontroverzní porotkyně Katarína Knechtová (2x18+1) odkopačkovali?

Bylo to jako z románu a pro televizi Nova, která u nás vyčpělou pěveckou show vysílala, to bylo jako požehnání z nebes. Románek mladého soutěžícího s „milfkou“ Katarínou, to diváky zajímalo a doteď hodně zajímá.

Chudák kluk

Jenže za mě chudák klučina! Aniž bych s těma dvěma usínal v posteli, zdálky to na mě působí tak, že si stará mladá pohrála s výkonným mladým masíčkem, pak začala váhat, odváhala, zase váhala, že neví, a takhle pořád dokola, až to vyčpělo a nakonec i vyšumělo.

„Teď už (to mezi námi není) nijak. Chodili jsme spolu pět měsíců. Před pár dny jsme se rozešli. Nejsem naivní, bylo mi jasné, že to nebude na celý život,“ svěřil se nám Petr před pár dny.

Trapný sexismus

Jasně, Borky není žádný mlíčňák s bryndákem na krku. Ví, co dělá. Možná ale víc než samotná slovenská pěnice. Neznásilnila ho. Jestli svým způsobem zneužila? To ví bezpečně jen ona sama.

Nechci Knechtové křivdit. Třeba je to hodná holka. Ale když už vůbec někdo je schopný někoho kvůli nepovedenému zpěvu ve dvě ráno, kdy celý den a noc čekal na své vystoupení, a tak mu nesedlo, osočit z toho, že to neumí v posteli, asi s tím člověkem zkrátka něco špatně bude.

To bylo chování!

Katarína se v SS vyznamenala i podruhé, když samotnému Borkovci nadávala za to, že se měl jeden večer zlít jako carský důstojník. Jenže v tom bylo klasické televizní hrocení, nic se nestalo, ale konflikt je pro diváky dobrý.

Často dávala najevo, když by po někom radši hned skočila a svlékla ho. Pokud ale kluk nebyl typ Knechtové, chovala se hůř než Agáta Prachařová v šestinedělí.

Měl nás poslouchat

Těžko říct, ale za mě to jasně dokresluje, jaká (nejspíš bude).

A Petrovi stejně jako v úvodu článku pro příště radím: čti eXtra.cz. My jsme ti vyjmenovali 5 důvodů, proč od ní strašně rychle utéct. Hlavně ten pátý sedí jako řiťka na hrnec…

Mohlo by vás zajímat

Další články