Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Borkovec pro eXtra.cz o miminku s Knechtovou: HOŘKÉ ZKLAMÁNÍ

+ Dalších 22 fotografií
Ohromná rána
Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová (37) se raduje z těhotenství své sestry, sama se ale miminka ještě nedočkala. Na prahu čtyřicítky má na děti nejvyšší čas. Těžko říct, jak se k tomu postaví její o 19 let mladší přítel Petr Borkovec (18). Zeptali jsme se finalisty SuperStar 2018, jestli už se na otcovství cítí!

Katarína Knechtová a Petr Borkovec za sebou mají několik karambolů, přes obří věkový rozdíl jim to ale klape. Po uši zamilovaná dvojice se dala dohromady během SuperStar 2018, kde téměř čtyřicetiletá Slovenka dělala porotkyni a zajda Petr se probojoval do finále.

Zpěvačka se raduje z těhotenství své sestry, těší se, až si miminko pochová, o vlastním ale může jenom snít. Na děti nespěchá, což se vzhledem k jejímu věku nejeví zrovna šťastně. Kdyby se jí ale zachtělo, s osmnáctiletým Petrem to nebude.

„O miminku nemůže být ani řeč, to je úplná sr*čka. Nemám ani maturitu. Určitě bych nemohl být rodič,“ prozradil eXtra.cz Borkovec.

Zůstává tak otázkou, jestli si Katarína vybrala dobře. Borkovec studuje učňák, nebydlí v Praze ani Bratislavě a jeho matka nemá Knechtovou ráda. Ale nakonec je určitě nejdůležitější, že jsou spolu šťastní.

Mohlo by vás zajímat

Další články