Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Borkovec (18) to nevzdává a pořád jede po Knechtové (37): Tenhle vztah zavání průšvihem!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 32 fotografií
Když už to vypadalo, že Petr Borkovec (18) přišel k rozumu, vyvedl finalista SuperStar 2018 všechny z omylu. Vypadá to, že zapovězený románek s bezmála o dvě dekády starší porotkyní Katarínou Knechtovou (37) pořád pokračuje!

Už v prvních kolech SuperStar 2018 bylo jasné, že srdce Petra Borkovce vzplálo pro výrazně starší porotkyni Katarínu Knechtovou Kolo spekulací se naplno roztočilo a oba přilévali olej do ohně společnými fotkami!

Zatímco Borkovec si několikrát vylil srdíčko a křičel do světa, jak slovenskou divu miluje, Knechtová údajný vztah nepotvrdila. Lásku k rodákovi z Jablunkova však ani nevyvrátila, prohlásila, že by tomu ráda dala volný průběh.

Teď si osmnáctiletý Petr znovu Katarínu vystavil na Instagramu. "Tak co, randíme spolu, anebo domlouváme spolupráci?" připsal k fotce tajemně. Nejenom fanoušci by konečně rádi věděli, jak to mezi nevšední dvojicí doopravdy je!

Knechtová mlčí a ke spekulacím se nevyjadřuje. Je to ale jen pár dní, co si na sociální síť napsala záhadný vzkaz. "Ať je tak dobře jako mně i vám!" píše se na jejím profilu. Zda tím myslela, že je zamilovaná, to ví jen sama Katarína.

V pořádné tenzi je ale údajně Borkovcova maminka, jež má mít o milovaného syna strach. Tak snad Petr ví, co dělá!

Související články

Další články