Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Borkovec (18) po kopačkách od Knechtové (37): Nová přítelkyně! Ulovil o dost žhavější krásku, máme FOTO

Borkovec po rozchodu s Knechtovou nesmutní, má novou přítelkyni!
+ Dalších 19 fotografií
Bezcitně ho odkopla, ale on hlavu nevěší! Petr Borkovec (18) se po rozchodu s Katarínou Knechtovou (37), která mu v SuperStar 2018 dělala porotkyni, rozkoukal hodně rychle. Všechno nasvědčuje tomu, že finalista pěvecké soutěže má novou přítelkyni. Tentokrát ulovil mladou a žhavou kočičku. Začínající románek se snažili utajit, ale nepovedlo se!

Není to ani měsíc, co dostal Petr Borkovec kopačky od výrazně starší zpěvačky Kataríny Knechtové. Finalista SuperStar 2018 ale nemá zahálení ve zvyku, a tak už si hýčká novou přítelkyni!

Tou je stejně stará Kateřina, kterou musel ulovil jen pár dní poté, co skončilo vzplanutí s Knechtovou. Nemá tak důvod, proč by ho měl rozchod mrzet. „Chodili jsme spolu pět měsíců. Před pár dny jsme se rozešli. Nejsem naivní, bylo mi jasné, že to nebude na celý život,“ prozradil eXtra.cz v pátek.

Mladičká kráska má oproti Knechtové výrazné výhody, třeba to, že jí netáhne na čtyřicet a půvabu má na rozdávání. Petr Borkovec se nový vztah zatím snaží tutlat, ale nedopatřením ho proflákla právě Kateřina. Pod fotky na Instagramu mu psala romantické vzkazy, které už stihla smazat, a na profilu má písmeno P se srdíčkem. Ostatně v tomhle případě si nedával pozor ani zamilovaný rodák z Jablunkova, sám totiž udělal to stejné.

To, že spolu tráví čas, a určitě ne pouze v kamarádské rovině, dokazuje i to, že Borkovec krásku označil na své fotce pořízené na odlehlém místě. Jako stvořeném pro romantické setkání!

I když oba zatím zarytě mlčí, jsme novému párečku na stopě a zjišťujeme, kde se poznali a jak se dali dohromady!

Mohlo by vás zajímat

Další články