Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Borkovec (18) je na tom v posteli bídně: Přišel o to až s Knechtovou (37)!

Borkovec prý poprvé spal až s Knechtovou!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Snad ještě víc než SuperStar proslavil Petra Borkovce (18) románek s porotkyní Katarínou Knechtovou (37). Ta mu minulý týden dala drsné kopačky. Přitom je osudovou ženou jeho života. Redaktorům eXtra.cz se podařilo získat pikantní detaily z jejich ložnice!

Po půlročních spekulacích o románku Petra Borkovce s výrazně starší Katarínou Knechtovou přišlo potvrzení až ve chvíli, kdy byla dvojice od sebe. Slovenská zpěvačka, která dělala Petrovi porotkyni v SuperStar 2018, ho minulý týden bez slitování odkopla!

Finalista pěvecké soutěže teď trpí jako pes, o to víc, že Knechtová byla první ženou v jeho posteli. Prozradila nám to mladá žena z Prahy, které si Petr vylil srdíčko!

„Pokoušel se mě balit v jednom pražském baru a šel na to dost neobratně. Pořád mě zval do nějakého bytu a pak na mě vybalil, že je panic,“ svěřila eXtra.cz zážitek z letošního května dívka, která měla s Borkovcem jistou milostnou zkušenost, na sex ale nedošlo.

„Nejdřív se mi tomu nechtělo věřit, hlavně mě to vůbec nezajímalo, ale podle toho, jak nezkušeně se choval, to musí být pravda,“ dodala na vysvětlenou.

Jelikož se potkali v době, kdy byla SuperStar v plném proudu a Borkovec nám brečel na redakčním kanapi, že Knechtovou musí mít za každou cenu, stačí mít všech pět pohromadě a každý zjistí, že musel o panictví přijít právě s Katarínou!

Související články

Další články