Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Borkovcovi ze SuperStar zachutnalo mladé masíčko: Podezřele se motá kolem patnáctileté Elišky!

Mezi Petrem a Eliškou to v SuperStar jiskří.
Zdroj: Instagram/TV Nova
+ Dalších 31 fotografií
Snad ještě žádného ročníku SuperStar se neúčastnil kluk, který by projevoval zájem o tolik žen najednou. Jméno finalisty Petra Borkovce (18) už bylo v uplynulých týdnech spojováno s vypadlou semifinalistkou Timeou Lacovou (18) i porotkyní Katarínou Knechtovou (38), se kterou se neustále fotí. Teď se až podezřele často začal motat kolem mladičké finalistky Elišky Ruskové (15)!

Nejprve pokukoval po zralé ženě Kataríně Knechtové, která se zasadila o to, aby v SuperStar 2018 mohl pokračovat, ale po pár týdnech si Petr Borkovec zřejmě uvědomil, že tady mu pšenka nepokvete.

Borkovcovi se neskrývaným sukničkářstvím podařilo vymazat divákům z paměti jeho alkoholový exces na začátku soutěže. Teď už ho všichni mají za kluka, kolem nějž neprojde sukně, aniž by se za ní otočil.

Rány ze zpackaného vztahu s Timeou Lacovou si rodák z Jablunkova očividně hojí na teprve patnáctileté Elišce Ruskové.

S tou v poslední době tráví mnoho času a při společném vystoupení během minulého finálového večera to mezi nimi na pódiu nejednou pořádně zajiskřilo. Aby také ne, když zpívali písničku s hodně erotickým podtextem.

Podle práskače ze zákulisí letošní SuperStar mají k sobě Petr a Eliška hodně blízko, ale zatím není jasné, zda jejich přátelství přeroste v něco víc. Věkový rozdíl by přece jenom mohl hrát roli. Ale jiné hlasy ze soutěže jsou zase přesvědčeny, že z tohoto románek určitě bude. Tak uvidíme!

Související články

Další články