Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Boris Johnson bude opět otcem: Premiérova manželka se svěřila s bolestivým tajemstvím

Zdroj: profimedia
radostná novinka

Před několika týdny se britský premiér Boris Johnson (57) oženil, nyní se těší z další radostné novinky, jeho žena Carrie oznámila, že je těhotná. V dojemném příspěvku také odhalila smutnou informaci, že začátkem roku potratila. 

Dva měsíce po tajné veselce, se britský premiér Borris Johnoson s manželkou těší na druhého potomka. Radostnou novinku oznámila na svém instagramu, kam připojila ozdobu ve tvaru modrého dětského kočárku. Bude to tedy kluk?

Začátkem roku jsem potratila

Popsala, že se cítí neuvěřitelně požehnaně, že se jí opět podařilo otěhotnět, současně se cítí jako uzlíček nervů. "Začátkem roku jsem potratila, což mi zlomilo srdce," svěřila se s tím, že vše se může zdát prvně na sociálních sítích bezchybné, ač se lidé třeba potýkají s životní tragédií, jakou může být i potrat.

"Problém s plodností může být pro spoustu lidí velmi těžký, obzvlášť na platformách, jako je instagram, kde může vypadat, že je vše v pořádku," uvedla se vší odvahou Carrie.

"Velkou útěchou pro mě bylo vyslyšení příběhů lidí, jež takovou ztrátu také zažili, a tak doufám, že i tohle mé malé sdělení někomu pomůže," svěřila se.

Premiér Boris Johnson s manželkou Carrie vychovává již syna Wilfreda Lawrie Nicholase Johnsona, který se narodil loni v dubnu.

Související články

Další články