Oblíbená moderátorka zpráv Lucie Borhyová (36) si vyšla se svým snoubencem Michalem Hrdličkou (26) na předávání cen Český slavík a všem málem vypadly oči z důlků!

Lucie se ukázala na společenské události poprvé od porodu dcery Lindy, která má pět měsíců. Pro slavnostní večer zvolila černé šaty, které jí lehce obepínaly postavu, a vypadala naprosto úchvatně. Její štíhlou postavu všichni kolem obdivovali.

„Mám o dvacet kilo méně, takže se cítím skvěle. Kila šla tak rychle dolů, že ani nevím jak. Po porodu syna Lucase to tak jednoduché nebylo,“ řekla pro Blesk.cz Lucie.

Trápení s váhou po porodu syna Lucase máme ještě v živé paměti a jsme rádi, že tentokrát to šlo podle Lucčiných slov skoro samo. Ani její partner a otec malé Lindy Michal Hrdlička nepřišel jen tak. Ukázal se totiž s knírkem, na který u něj nejsme zvyklí. Vysvětlení je ale jednoduché, Michal si ho nechal narůst kvůli charitativní akci Movember.

Movember se koná každoročně po celém světě a jeho účelem je zvýšit povědomí a upozornit na nutnou prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Právě knírkem, který si muži nechávají narůst v měsíci listopadu, dávají najevo podporu této charitativní akci.

Vypadají dobře a ještě podporují charitativní akce. Prostě se hledali, až se našli.