Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Borhyová posílá pozdrav od moře: Andělská tvář a bujný dekolt nenechaly klidného ani Margitu

Andělská tvář a bujný dekolt. Lucie opět omámila své fanoušky.
Zdroj: Se souhlasem L. Borhyové
+ Dalších 6 fotografií
Pozdrav od moře

Léto aneb Období instagramového skvostu pro oči. Fotkami v plavkách se to na této sociální síti jen hemží a ani oblíbená moderátorka Lucie Borhyová nezůstala pozadu. Poslala pozdrav od moře a lidé jí přezdívají bohyně! Andělská tvář v kombinaci s bujným dekoltem nenechaly klidného ani pěvce Štefana Margitu. Podívejte se sami v galerii, jak to božské Lucii sluší. 

Letní okurková sezona se rozhodně netýká Instagramu, tam to teprve v tomto období začíná pořádně žít. Každý se pyšní letními radovánkami, dovolenkovými destinacemi, které si dopřál, a především fotkami v plavkách. Ty odhalí mnohé, kdo přes zimu nelenil a dřel ve fitku a kdo se naopak flákal?

Božská Lucie Borhyová

Moderátorka Lucie Borhyová (44) rozhodně nenechala nic náhodě a na nejteplejší období roku se poctivě připravovala! Postavičku má Lucie k nakousnutí. Ta si právě nyní užívá dovolené ve Španělsku, odkud také pravidelně posílá pozdravy přes Instagram. Především poslední příspěvek vyvolal velkou vlnu pozitivních ohlasů. “Moře je dnes krásné, klidné. Příjemně teplé a azurově průzračné. Tak vám přeji mořsky naladěný den,” vzkázala Lucie.

Andělská tvář, úsměv od ucha k uchu a bujný dekolt v lidech vyvolaly pozitivní ohlasy, někteří Lucii dokonce nazývají “Bohyní moře”. Snímek nenechal klidného ani operního pěvce Štefana Margitu, i on přidal zamilované emotikony. Lucie to zkrátka umí, i v minulosti si dokázala podmanit srdce mnoha mužů. Jací šťastlivci si dokázali získat její přízeň? O tom jsme již na eXtra.cz psali!


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy