Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Borhyová poprvé od prasknutí rozchodu v televizi. Takhle zničenou jsme Lucii ještě neviděli!

Ta pohublost a velká bolest ve tváři Lucky jsou na první pohled znát.
Zdroj: TV Nova
Prožívá ty nejtěžší chvíle v životě. Nejradši by určitě zalezla pod peřinu a nevylezla, dokud by to nepřebolelo. Jenže jako máma samoživitelka a profesionálka do práce zkrátka musela. Jak zvládla Lucie Borhyová (37) své první vysílání poté, co praskl rozchod s kolegou Michalem Hrdličkou (26)?

Smutný pohled, nucený úsměv, pohublá tvář. Přesně tak dnes vypadala jindy usměvavá a plná života Lucie Borhyová. Sice se jako pravá profesionálka přemáhala a snažila se na sobě nedat nic znát, ale bylo poznat, jak jí krvácí srdce a je otupělá tím ponížením, co jí připravil snoubenec Michal Hrdlička. Jen slzy, které se jí nenápadně draly do očí, zadržela.

Televizní diváky mohlo až zděsit, jak hrozně Lucka zhubla a buclaté tvářičky má propadlé a bledé. I ruce a dekolt má značně pohublejší. A není se čemu divit. Když vás zklame člověk, kterému z celého srdce věříte, a peleší se s jinými, tak rozhodně nemáte chuť na jídlo, přemýšlíte stále o tom, co jste udělali špatně.

„Lucka je z toho opravdu hodně zklamaná, nechce o tom s nikým mluvit. Ale všichni v televizi vidíme, jak strašně ji to zasáhlo. Na druhou stranu se z toho snaží nehroutit,“ prozradil nám dobře informovaný zdroj z Novy.

Jenže Lucka si rozhodně nemusí nic vyčítat. Chtěla jen lásku, toužila po šťastné rodince. Michal se ze začátku tvářil, že by jí snesl i modré z nebe, jenže jeho rebelství se brzy ukázalo. A moderátorce zůstaly jen oči pro pláč.

Doufáme, že na nevěrníka brzy zapomene, zahořklost brzy přejde a konečně jí do cesty vstoupí ten „pan Božský“, kterého by si Lucka už opravdu po všech těch zklamáních zasloužila.

Související články

Další články