Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Borhyová je v šoku, s kým to žila: Vůbec jsem toho člověka neznala

Lucie teprve nyní zjistila, kdo je ve skutečnosti Michal Hrdlička.
Zdroj: Facebook.com / profimedia.com
Zmatená a šokovaná Lucie Borhyová (37) teprve nyní zjistila, kdo je otcem jejího dítěte. Za to, že naletěla svůdníku Hrdličkovi, si ale může sama. Co o něm dnes říká?

Někdo si pořídí děti s člověkem, kterého dobře zná. Někdo jiný si je pořídí s člověkem, o kterém ví maximálně to, že má hezké tělo. To byl případ Lucie Borhyové, která až nyní zjistila, s jakým člověkem plánovala svatbu.

Borhyová je v šoku z toho, že Michal Hrdlička je svůdník, který vymetá pražské bary a po nocích loví holky. Jak to, že to ale Lucie nevěděla dříve? To měla opravdu tak tlusté růžové brýle?

S Michalem Hrdličkou je to těžké, jeho milostné avantýry každý kryl a každý v Praze o nich věděl. Tedy kromě Lucie. Ta si asi myslela, že mladého floutka zkrotí.

„Jsem úplně v šoku, s kým jsem to žila,“ tohle podle Blesku opakuje šokovaná Borhyová před svými kolegy z Novy. Velkou oporou jí je Rey Koranteng, který nikdy Hrdličku rozhodně nemiloval.

A člen zlaté mládeže Hrdlička? Ten se nyní Borhyové směje. Hodně času tráví s kolegou ze sportovní redakce Petrem Suchoněm. Hrdlička se prý směje, že je rád, že si může už chodit ven, s kým chce a kam chce.

Lucko, až si příště budeš vybírat chlapa, tak si vyber opravdu chlapa. Arogantních písklat, co tě jen využívají, snad už bylo dost.

Související články

Další články