Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Borhyová, Bílá a další. Tyto ženy našly lásku a štěstí u mladších mužů

Zdroj: profimedia.cz / Instagram
+ Dalších 6 fotografií
zajíčci
Někteří si myslí, že vztah, ve kterém je žena klidně i o deset a více let starší, nemůže dlouhodobě fungovat. Jenže i v řadách českého šoubyznysu najdeme spoustu párů, kde je právě žena o několik let starší. Takto fungující páry jen potvrzují oblíbenou frázi, že věk je jenom číslo.

Může dlouhodobě fungovat vztah "zajíček" a starší žena? Rozhodně. V českém šoubyznysu bychom našli spoustu žen, které našly štěstí až po boku mladšího přítele. Ženy, které mají vedle sebe mladšího partnera, by mohly jistě vyjmenovat spoustu důvodů, proč jim ona věková nesourodost vyhovuje. Navíc ženy vedle mladšího muže často rozkvetou, vypadají mladší a přitažlivější.

Stačí se podívat na moderátorku Televizních novin Lucii Borhyovou (41). Ta má na mladší muže vysloveně spadeno. I když s výrazně mladším Michalem Hrdličkou (30) jí vztah nevyšel, po boku opět mladšího Michala Smečky (30) se ukazuje již delší dobu a září štěstím

Lásku a štěstí našla v mladším partnerovi i zpěvačka Lucie Bílá (53). Od roku 2017 randí s přítelem Radkem Filipim (36), a i když se na pár měsíců rozešli, od loňského roku jsou zase spolu a zamilovaní víc než kdy předtím. Lucka na svém Instagramu sdílí jedno zamilované selfíčko za druhým a pozadu nezůstává ani Radek. Je jasné, že miminko už tento pár mít nebude, místo něho si ale pořídili bulteriéra Kvída.

O výhodách mladšího partnera by mohla vyprávět i Vendula Pizingerová (47). Ta po několika neúspěšných vztazích zakotvila v přístavu lásky u syna své kamarádky Josefa Pizingera (31). I když zpočátku kvůli vztahu s Josefem přišla o kamarádku, dnes už jim lásku všichni přejí. Svatba s Josefem v roce 2015 byla pro Vendulu už třetí v pořadí a zdá se, že v tomto vztahu je nejvíce šťastná. S manželem, který by mohl být pomalu její syn, podniká dobrodružné výpravy a zažívá to, o čem se jí před pár lety ani nezdálo.

Na další páry, kde je žena šťastná po boku mladšího partnera, se podívejte do galerie.

Související články

Další články