Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Borhyová a Koranteng jako nerozlučná dvojka v televizi i v soukromí: Na tajné party Novy vypadali jako partneři

Lucie Borhyová a Rey Koranteng jako nerozlučná dvojka na party TV Nova
Zdroj: Se souhlasem Lucie Borhyové/Renata Bušková/koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
vztah

Lucie Borhyová a Rey Koranteng jsou nejznámější českou moderátorskou dvojicí. Už více než dvacet let tvoří hlasatelský tým v Televizních novinách a patří tak mezi nejznámější tváře českého televizního zpravodajství. Blízko k sobě mají nejen v pracovním, ale i v osobním životě. To je zřejmé i z fotografií, které redakce eXtra.cz pořídila na utajované party TV Nova. Kdyby nebylo veřejně známé, jak to tahle dvojka má, leckdo by si myslel, že jsou partneři. 

Půvabná moderátorka Lucie Borhyová a její moderátorský parťák Rey Koranteng patří mezi nejslavnější tváře českých televizí. Společně totiž uvádějí Televizní noviny na TV Nova už více než dvě dekády a za tu dobu se z kolegů stali také velmi dobří přátelé. Mají k sobě velmi blízko i v osobním životě, díky čemuž je mnoho lidí považuje dokonce za partnery.

„Lidé to vnímají tak, že jsme v podstatě jako manželé. Ano, je to takový druhý manželství, toho člověka po tolika letech dobře znáte. Je to super, že jste na sebe dobře napojení. Potkáváme se na našich akcích, rozsvěcení vánočních stromečků..." nechala se před časem slyšet Lucie v pořadu Superchat s tím, že s Reyem jsou v podstatě sousedé - bydlí od sebe dvě ulice.

Nerozlučná dvojka

To, že tvoří v podstatě nerozlučnou dvojku, moderátoři potvrdili i na utajované narozeninové party TV Nova. Tam, jak už je zvykem, byli velcí kamarádi po velkou část večera bok po boku. Společný snímek zveřejnili také na sociální sítě.

Není divu, že dvojici lidé často označují jako partnery. Jak je zřejmé z fotografií, které na místě zachytila fotografka eXtra.cz, Lucie a Rey se k sobě skutečně velmi mají. Na večírku Novy došlo i na přátelský polibek na tvář nebo objímání, jak se můžete podívat v galerii. Oba jsou ale delší dobu šťastně zadaní a nepojí je skutečně nic víc, než více než dvacetileté přátelství.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy