Určitě si všichni pamatujeme, jak v červnu 2014 Hrdlička zapíjel svou dceru Lindu. Byla to pořádná jízda, které se účastnil také milionářský synek Jakub Malina nebo kolega z Novy Petr Suchoň. Deník Blesk tehdy přinesl sérii fotek, jak Hrdličkovi kumpáni močí na veřejnosti. Pěkná ostuda. Ale o nějaké to močení zase tolik nejde.

Už tehdy prosakovaly informace, které se znovu objevily v tuto krušnou dobu. Byl Hrdlička Lucii Borhyové nevěrný i tu noc, kdy zapíjel dceru?

„Chovali se jak utržení ze řetězu! Měli asi pocit, že musí vypít všechen alkohol světa,“ prozradila Blesku náhodná účastnice alkoholového dýchánku v klubu Infinity.

A jsme u toho. Už tuto noc se objevily šokující informace, že Hrdlička údajně netrávil celý večer s kluky z redakce, ale někam si prý odskočil. Kam? To měli novináři vypátrat už tehdy. Ale nepátrali.

Tehdy tomu nikdo nevěnoval pozornost, zdálo se, že jde jen o nehezké fámy a pomluvy, které mají vyvolat vrásky na tváři šťastného otce. Nikoho ten horký červnový den nenapadlo, že by šťastný otec měl nějaké bokovky. To až nyní se vzpomínky na ten večer vrací.

Blesk tehdy napsal, že opilý Hrdlička měl co dělat, aby se držel na nohách. Parťáka mu do ranních hodin dělal Petr Suchoň. Stihl by opilý Hrdlička onen večer i něco více než jen důkladně zapít svou dceru? To ví jen on.

ČTĚTE TAKÉ: Zazobaná rodina v problémech! Otec Michala Hrdličky se bojí o své miliony! Co se děje?